Ek Kargo Hizmetleri

Bugün Teslimat ve Randevulu Teslimat Hizmeti Nedir?

Bugün Teslimat Hizmeti siparişin aynı gün içerisinde, Randevulu Teslimat Hizmeti ise siparişin satın alındığı günden 7 gün sonrasına kadar adresinize teslim edilmesidir. Talep ettiğiniz teslimat tarihi ve saat aralığını seçebilirsiniz.

Bu hizmetler hangi bölgelerde sunuluyor?

Bu hizmetler İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir ve Bursa'nın belirli ilçeleri için geçerlidir. İstanbul'un Sarıyer, Eyüp, Beykoz, Beyoğlu ve Başakşehir ilçelerinde ise mahalle kısıtlaması bulunmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgiye linki kullanarak ulaşabilirsiniz.

Hangi ürünleri bu hizmetler ile teslim alabilirim?

Bugün Teslimat ve Randevulu Teslimat logosu bulunan ürünleri bu hizmetlerden faydalanarak teslim alabilirsiniz. Bugün Teslimat hizmeti büyük paketli siparişlerde geçerli değildir.

Bugün Teslimat ve Randevulu Teslimat hizmetlerini nasıl seçebilirim?

Sepetinizdeki ürünler bu hizmetleri satın almanız için uygunsa ve "Adres Bilgileri" sayfasından oluşturduğunuz/seçtiğiniz adresiniz hizmet verilen bölgeler içindeyse, "Sipariş Özeti ve Ödeme" sayfasında “Teslimat Bilgileri” seçeneği görünecektir. Bu alandan siparişinizi teslim almak istediğiniz gün ve saat aralığını seçebilirsiniz.

Bugün Teslimat ve Randevulu Teslimat Hizmeti ücreti hakkında bilgi alabilir miyim?

Bugün Teslimat hizmeti ücreti standart kargo ücretine ek olarak sipariş başına KDV dahil 9,90 TL dir.

Randevulu Teslimat hizmet ücreti sipariş büyüklüğüne bağlı olarak değişebilmektedir. Standart kargo ücretine ek olarak sipariş başına, küçük paketli siparişleriniz için KDV dahil 9,90 TL, büyük paketli siparişleriniz için ise KDV dahil 14,5 TL dir.

Bugün Teslimat ve Randevulu Teslimat için seçtiğim tarih veya saat aralığında adreste bulunmazsam ne olur?

Kargo firması teslimat sırasında adreste size ulaşamazsa siparişiniz kargo şubesine gönderilir. Kargo personeli sizinle iletişime geçerek ikinci bir teslimat günü belirler. İkinci gönderimde de teslim edilemeyen siparişler IKEA' ya geri gönderilir. Dilerseniz ürünlerinizi nakliye bedelini karşılayarak tekrar alabilirsiniz.

Bu hizmetlerden vazgeçersem hizmet bedelini iade alabilir miyim?

Bu durumda siparişinizin kargo firmasına teslim edilip edilmediğine bakılarak karar verilir. Kargoya teslim edilen siparişleriniz için hizmet bedelinin iadesi yapılamamaktadır.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git