IKEA Mobil Uygulamayı keşfedin

IKEA Mobil Uygulama

IKEA ile ev kurmanın birden fazla yolu var ve IKEA Mobil de size bu konuda yardımcı olabilecek uygulamalardan biri. IKEA Mobil uygulamamız yaşam alanlarınız için ilham kaynağı olmayı, mobilya ve aksesuar satın almayı ve pek çok şeyi daha kolaylaştırıyor. Bu sayfada uygulamamız hakkında bilmek isteyebileceğiniz her şeyi bulabilirsiniz. 

Alışverişi daha hızlı ve eğlenceli hale getiren yeni 'IKEA Mobil Uygulaması'nı ücretsiz olarak indirin.

İndirmek için tıklayın

IKEA Mobil Alışverişi Cepte Bil!

IKEA-giris yap 2

Alışverişe başlayın

IKEA Mobil ile dilerseniz mağaza alışverişinizi planlayabilir veya İnternet Mağazası’nda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

IKEA-alisveris listesi 2

Alışveriş listeleri oluşturun

Mağaza ziyaretinizden önce veya ziyaretiniz sırasında IKEA Mobil uygulaması ile ürünlerimize ve stok durumlarına göz atarak alışveriş listenizi hazırlayın ve ürün toplama aşamasını kolayca tamamlayın.

IKEA-arama 2

Arama yapın

Aradığınız ürünü bir anahtar sözcük ile arama çubuğunu kullanarak veya ürün barkodunu ve karekodunu okutarak aratabilirsiniz.

IKEA-fazla secenek 2

Daha fazla seçenek için tarayın

Malzemeler, ebatlar ve bakım talimatları dahil olmak üzere ürünler hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için fiyat etiketinin arkasındaki QR kodu veya ürün üzerindeki barkodu IKEA Mobil uygulamasından okutun ve kolayca alışveriş yapın.

IKEA-urun stok 2

Stok durumunu kontrol edin

Aradığınız ürünün mağazalardaki stoklarını kontrol edin. Eğer mağaza stoklarında yoksa ürünü İnternet Mağazasından satın alın.

IKEA-ilham alin 2

İlham alın

Evinizi güzelleştirecek yeni ürünlerimizi keşfedin, İyi Fikirlerden ilham alın ve kolayca alışveriş adımlarını tamamlayın.

IKEA Mobil Uygulama ücretsiz indirin

IKEA Mobil uygulamasını ücretsiz indirin.

IKEA Mobil Uygulamasını App Store, AppGallery veya Google Play uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirin. Tüm IKEA evreni cebinizde olsun..

App Store’dan indirin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git