IKEA Ürünleri

Çin’den gelen ürünleriniz var mı? Ya da Çinden gelen ürünleriniz güvenli midir?

Yeni koronavirüsün, ithal edilen ürünler aracılığıyla bulaştığını destekleyen bir kanıt bulunmamaktadır. Bazı hastalıkların insanların üzerine öksürmesi veya hapşırması nedeniyle kontamine olan yüzeyler aracılığıyla yayılabileceği doğruyken, virüsler insan vücudunun dışında 24 saatten uzun süre hayatta kalamamaktadır. Çin’den dünyanın çeşitli bölgelerindeki IKEA birimlerine yapılan sevkiyatların teslim süresi 18 ila 85 gün arasındaki değişmektedir.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

Neden teşhirdeki ürünü satmıyorsunuz?

IKEA satış temellerine göre her ürünün, etiketli bir teşhir ürünü bulunmalıdır. Böylece müşterilerimiz alacağı ürünü inceleyerek ürün hakkında daha net bilgi sahibi olur ve alışveriş etmesi kolaylaşır. Ürün gamımızı müşterilerimize gösterebilmek ve özellikle çoğu yassı kutuda satılan ürünümüzün monte edilmiş halini sergilemek amacıyla teşhirden ürün satmıyoruz.

Yüksek hacimlerde ürün sattığımız ve mağazalarımızda sürekli stok takibi yaptığımız için, stokları biten ürünlerde müşterilerin ürünü takip edebilmelerini kolaylaştırmak için ürün üzerinde de iletişime yer vererek ürünü teşhirde tutuyoruz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA ürünleri hangi ülkede üretiliyor?

IKEA'nın ruhu ve tasarımları %100 İskandinav. Ancak her zaman müşterilerimize en düşük fiyatı sunabilmek için üretimimizi 50 farklı ülkedeki 2000'den fazla tedarikçimizle gerçekleştiriyoruz. Geldikleri ülke ne kadar farklı olursa olsun, ürünlerimizin hepsinin gerçek IKEA malı olduğu kesin.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

Stokta bulunmayan bir ürün stoğa girdiğinde nasıl haberdar olabilirim?

Stok sorgulaması yaptığınız ürün, belirtilen mağazanın stoklarında yer almıyorsa 'Stoğa Gelince Haber Ver' bağlantısı karşınıza çıkmaktadır. Bu bağlantıyı kullanarak e-posta adresinizi sisteme kaydedebilir ve ürün stoklara giriş yaptığında size bir e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

Bir ürünün stoğunu nasıl kontrol edebilirim?

Satın almayı planladığınız ürünün mağaza stoklarında bulunup bulunmadığını web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, www.IKEA.com.tr'de yer alan arama bölümüne ürünün açıklamasını veya kodunu yazmak ve ürün sayfasına giriş yapmak. Ürün sayfası açıldığında, sayfanın sağ tarafında yer alan stok sorgulama uygulamasını kullanarak gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

Stoklarda bulunmayan bir ürün için sipariş verebilir miyim?

Almak istediğiniz ürün o an stoklarımızda bulunmuyorsa lütfen satış temsilcisinden ürünün yaklaşık geliş tarihini size söylemesini isteyin. İlgilendiğiniz IKEA ürününün kodunu kaydedin ve size verilen tarih yaklaştığında Müşteri Hizmetleri'ni arayıp kodu söyleyerek son durumu öğrenin. Ürününüz geldiyse mağazamıza gelip hemen satın alabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git