Mağaza İade Politikası

İade politikanız nasıl?

Bazen işler planlandığı gibi gitmeyebilir

IKEA mağazalarından yaptığınız alışverişten herhangi bir sebeple memnun  kalmadığınızda, ücret iadesi veya değişim için tek yapmanız gereken ürünü orijinal ambalajında (paketi açılmamış), satış fişi veya bilgi fişi ya da e-arşiv faturası ile birlikte, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde geri getirmek. Ürün orijinal ambalajında değilse veya kurulmuşsa, iade edilen ürünün bedeli IKEA mağazalarında kullanabileceğiniz iade kartına yüklenir. İade kartın kullanım şartları kartın arkasında belirtilmiştir.

İnternet mağazasından yaptığınız alışverişlerinizde ise iade işlemi için ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde ücreti şirketimize ait olmak üzere anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Dilerseniz iade işlemini 30 gün içinde mağazalarımıza giderek de gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Firma adına düzenlenen faturalı satışların iade ve değişim işlemlerinde iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.

Yatak iade politikası*

90 gün boyunca yeni yatağınızı evinizde deneyin. Memnun kalmazsanız başka bir yatakla değiştirmek için geri getirebilirsiniz. Hayalinizdeki yatağa kavuşunca 10 yıl ücretsiz garantinin verdiği rahatlıkla mışıl mışıl uyuyabilirsiniz.

*Tüm koşul ve kurallar için lütfen IKEA mağazalarına danışın. Yataklarda da IKEA’nın genel iade ve değişim şartları geçerlidir. Çocuk yataklarında geçerli değildir.

Kesilmiş kumaş, bitki, alışveriş poşetleri, “Fırsat Köşesi”nden alınmış ürünler, beyaz eşyalar, SYMFONISK, ENEBY ve VAPPEBY ses sistemleri, STARKVIND, FORNUFTIG ve UPPATVIND hava temizleyiciler, TRIXIG elektrikli el aletleri mutfak tezgahı gibi siparişiniz üzerine kesilmiş/tasarlanmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git