Mutfak Planlayıcısı

Yeni Mutfak Planlayıcımızı Deneyin

Yeni mutfak planlayıcımız ile mutfağınızı hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz. Tasarımlarınızı kaydedebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir, mağazalarımızdaki mutfak uzmanlarımızla birlikte mutfağınızı son haline getirebilirsiniz.

Planlamaya başlamak için tıklayın.Yatak Odası Planlayıcıları

PAX Gardırop Planlayıcı

Genişliği, derinliği, kapakları ve iç düzenleyicileri ile tam da ihtiyacınız olan gardırobu oluşturun.

PAX gardırop sisteminizi planlayın.

Antre ve Ardiye Planlayıcıları

ELVARLI Açık Raf Planlayıcı

Giysilerinizi göz önünde tutun veya çekmecelerde saklayın. ELVARLI planlayıcısı ile en uygun depolama çözümünü oluşturmak sizin elinizde!

ELVARLI açık raf sisteminizi planlayın.

Oturma Odası Planlayıcıları

GRÖNLID Kanepe Planlayıcı

Ekstra derin oturma minderleri ve yumuşak, hareketli sırt minderlerine sahip olan GRÖNLID kanepe, çeşitli ölçü ve şekillerde birleştirilerek sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı hoş bir şekilde kucaklar.

GRÖNLID kanepenizi planlayın.

SÖDERHAMN Kanepe Planlayıcı

SÖDERHAMN modüler kanepe ile kolayca kendi kombinasyonunuzu tasarlayabilirsiniz. Yaşam tarzınıza uyan bir oturma düzeni oluşturmak için planlamaya hemen başlayın.

SÖDERHAMN kanepenizi planlayın.

VIMLE Kanepe Planlayıcı

Tam olarak size uygun kanepeyi oluşturabilirsiniz. Kanepenizi büyütmek, kanepenize yeni bir parça veya depolama alanı olan bir uzanma koltuğu eklemek ister misiniz? VIMLE planlayıcı ile bu çok kolay!

VIMLE kanepenizi planlayın.

NORSBORG Kanepe Planlayıcı

Tüm arkadaşlarınıza uygun bir oturma düzeni tasarlamak için farklı şekil ve ölçülerde oturma kombinasyonları oluşturun.

NORSBORG kanepenizi planlayın.

VALLENTUNA Kanepe Planlayıcı

Hem kanepe hem yatak olarak kullanılabilen, aynı zamanda depolama alanına sahip VALLENTUNA kanepeyi arkadaşlarınız için geniş bir oturma alanına da dönüştürebilirsiniz. Yaratıcı olun, parçaları değiştirin ve kendi kanepenizi oluşturun.

VALLENTUNA kanepenizi planlayın.

EKET Dolap Planlayıcı

Farklı parçaları birleştirerek yaratıcılığınızı gösterin. Hayal ettiğiniz sonsuz kombinasyondan eviniz için mükemmel olan işlevsel bir çözüm oluşturun.

EKET dolap sisteminizi planlayın.

Çalışma Alanları Planlayıcıları

Masa Planlayıcı

Çalışma alanınızı tamamen ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin. Masa Planlayıcı ile önce istediğiniz ölçüyü belirleyin, farklı ayak ve çekmece seçeneklerinden tarzınıza ve alanınıza uygun olanı seçerek kendi kombinasyonunuzu oluşturun.

Masanızı planlayın.

Sandalye planlayıcı

Evde ve ofiste uzun saatler vücudunuzu yormadan oturarak çalışabilmenin anahtarı ergonomik bir sandalyedir. Farklı oturma yeri ve ayak seçenekleri arasından istediğiniz sandalyeyi oluşturabilirsiniz.

Sandalyenizi planlayın.

Banyo Planlayıcıları

Banyo planlayıcı

Şimdi banyonuzu baştan aşağı planlamak çok kolay. IKEA’nın hazır banyolarından uygun olanı seçip lavaboyu, bataryayı, dolapları, aynayı, aydınlatmaları ve saklama çözümlerini tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre değiştirerek kendi tasarımınızı planlayabilirsiniz.

Banyonuzu planlayın.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git