IKEA Planlayıcıları

Evinizin yaşam alanlarını IKEA planlayıcıları ile tasarlayın, modüler parçaları bir araya getirerek ev planlamayı ve oda düzenlemeyi ihtiyacınıza göre kendiniz yapın. PAX ve PLATSA Gardırop Planlayıcıları ile karyola ve yatak planlayıcıları kullanarak kendinize uygun yatak odası tasarımını kolayca yapabilir, çalışma odası için rahatınıza uygun masa ve sandalye planlayabilir, oda düzenleme fikirlerinden yararlanarak dolap ve açık raf ünitelerini tasarlayabilir, mutfak planı çıkarabilirsiniz. Hepsi IKEA Planlayıcıları ile şimdi çok kolay!

Yatak Odası Planlayıcıları

PAX Gardırop Planlayıcı

Genişliği, derinliği, kapakları ve iç düzenleyicileri ile tam da ihtiyacınız olan gardırobu oluşturun.

PAX gardırop sisteminizi planlayın

PLATSA Dolap Planlayıcı

Her evde, doğru mobilya uymadığı için kullanılamayan küçük köşeler vardır. PLATSA, evin tüm odalarında kullanabileceğiniz, eğimli bir tavanın altına veya küçük alanlara göre uyarlayabileceğiniz, ihtiyaca göre özelleştirilebilir yeni bir modüler depolama sistemidir. Farklı yükseklik ve genişlikteki iskeletleri, çeşitli kapaklar, iç düzenleyiciler, ayaklar ve kulplar seçerek PLATSA'yı daha da kişiselleştirebilirsiniz.

PLATSA dolap sisteminizi planlayın

Yatak Odası Planlayıcı

Şimdi yepyeni bir yatak odası deneyimi yaşayın. Sizi konforlu hissettirecek özel çözümleri keşfedebilir, yatak odanızı tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilirsiniz.

Yatak odanızı planlayın

SKYTTA Sürgülü Kapak ve Gömme Dolap Planlayıcı

SKYTTA sürgülü kapaklarla yerden tasarruf edin, alan kazanın ve hatta gizleyin. Yerden tavana kadar uzanan bu sürgülü kapaklar mükemmel bir oda bölücü görevi görür. Alanınızın tarzına uyum sağlamak için minimal görünüme sahip şık veya endüstriyel görünüme sahip parlak cam kapaklar arasından seçim yapın. SKYTTA kapak iskeletleri kolay açma ve kapamayı sağlayan dahili kulplara sahiptir ve PAX serisinden panellerle birleşerek yaşam tarzınızın ihtiyaçlarına güzel bir şekilde uyum sağlayan bir duvar çözümü oluşturur.

Depolama çözümünüzü planlayın

Yatak Planlayıcı

Yeni güne hazırlık, rahat ettiğiniz bir yatakta deliksiz bir gece uykusuyla başlar. Seçtiğiniz yatağın, yastıkların doğru sertlikte ve uyku pozisyonunuza uygun olması güne iyi bir başlangıç yapmanız için önemlidir.

Yatağınızı planlayın

TV-Dolap Sistemleri Planlayıcıları

BESTÅ Dolap Planlayıcı

BESTÅ Serisi, pratik detaylarıyla hayatınızı kolaylaştırır. Duvar dolapları ile televizyonunuzun üstündeki duvarı en iyi şekilde kullanarak yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ekstra depolama alanına sahip olan sehpanın arkasındaki çıkış delikleri sayesinde kabloları saklar. Kutular ve iç aksesuarlar, dolap içlerinin ve çekmecelerinizin düzenli kalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kulaklıklardan uzaktan kumandalara, oturma odasında oynayan çocuklarınızın oyuncaklarından kitaplarına kadar her şeyi depolamak için mükemmeldir. Yumuşak kapanan menteşeler sayesinde kapaklar sessiz ve yumuşak bir şekilde kapanırken mıknatıslı çıtçıt ise sadece hafif bir dokunuşla kapakları açmanızı sağlar.

BESTÅ dolap sisteminizi planlayın

EKET Dolap Planlayıcı

Farklı parçaları birleştirerek yaratıcılığınızı gösterin. Hayal ettiğiniz sonsuz kombinasyondan eviniz için mükemmel olan işlevsel bir çözüm oluşturun.

EKET dolap sisteminizi planlayın

Oturma Odası Planlayıcıları

GRÖNLID Kanepe Planlayıcı

Ekstra derin oturma minderleri ve yumuşak, hareketli sırt minderlerine sahip olan GRÖNLID kanepe, çeşitli ölçü ve şekillerde birleştirilerek sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı hoş bir şekilde kucaklar.

GRÖNLID kanepenizi planlayın

IKEA-cy22 soderhamn planlayicilar

SÖDERHAMN Kanepe Planlayıcı

SÖDERHAMN modüler kanepe ile kolayca kendi kombinasyonunuzu tasarlayabilirsiniz. Yaşam tarzınıza uyan bir oturma düzeni oluşturmak için planlamaya hemen başlayın.

SÖDERHAMN kanepenizi planlayın

VIMLE Kanepe Planlayıcı

Kanepe evinizin temel unsurlarındandır; dinlenmek, eğlenmek, çalışmak ve hatta bazen uyumak için kullanabilirsiniz. Oturma odanızın şekline ve büyüklüğüne göre VIMLE serisinin 2’li kanepe ve uzanma koltuğundan U-şeklinde 6’lı kanepeye kadar istediğiniz kombinasyonu yaratabilir, uzanma koltuğunu kanepenin soluna ya da sağına yerleştirebilir ve istediğiniz zaman yerini değiştirebilirsiniz. Ayak uzatma taburesi ve uzanma koltuğu, saklama gözü sayesinde alanınız dar olsa bile geniş bir depolama alanı sunar.

VIMLE kanepenizi planlayın

JATTEBO Kanepe Planlayıcı

JATTEBO Planlayıcı ile oturma odanız için kolayca bir kanepe kombinasyonu tasarlayabilirsiniz. 2’li kanepe, 3’lü kanepe ve uzanma koltuğu modüllerini kullanarak ihtiyacınıza göre parçalar ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Ayrıca, kanepelere farklı kılıf modelleri ile yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

JATTEBO kanepenizi planlayın

KIVIK Kanepe Planlayıcı

KIVIK kanepe planlayıcısı ile yeni favori kanepenizden sadece birkaç tık uzaktasınız. Farklı bölümleri birleştirin, dahili saklama alanına sahip bir uzanma koltuğu ekleyin ve öğle sonrası KIVIK kanepenizde günün keyfini çıkarın.

KIVIK kanepenizi planlayın

Çocuk Gardırop Planlayıcısı

SMÅSTAD Gardırop Planlayıcı

SMÅSTAD ile bir çocuğun bakış açısından bir saklama sistemi yaratmak istedik, böylece giyinmek ve her şeyi organize etmek daha kolay ve eğlenceli hale geldi.

SMÅSTAD gardırop sisteminizi planlayın

Sandalye Planlayıcı

Yemek Sandalyesi Planlayıcı

Yemek sandalyeleriniz, şık olduğu kadar konforlu da olabilir. Doğru oranlarla tasarlanan, kavisli yapısıyla oturma ve yaslanma yeri dinlendirici bir esnekliğe sahip kolçaklı veya kolçaksız sandalyelerle tatlı ikramının sonuna kadar rahatça oturun.

Yemek sandalyenizi planlayın

Çalışma Alanları Planlayıcıları

Çalışma Masası Planlayıcı

Çalışma alanınızı tamamen ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin. Masa Planlayıcı ile önce istediğiniz ölçüyü belirleyin, farklı ayak ve çekmece seçeneklerinden tarzınıza ve alanınıza uygun olanı seçerek kendi kombinasyonunuzu oluşturun.

Çalışma Masanızı planlayın

Açık Raf Sistemi Planlayıcıları

KALLAX Açık Raf Planlayıcı

KALLAX, pek çok şeyi saklayabilen zarif ve basit bir saklama rafıdır. Yere koyun, duvara monte edin veya odanızı bölmek için kullanın. KALLAX raf üniteleri çeşitli ebat ve renklerde mevcuttur ve çeşitli kapaklar, sepetler ve bölücüler ile kişiselleştirilebilir.

KALLAX açık raf sisteminizi planlayın

BOAXEL Açık Raf Planlayıcı

Beyaz veya gri renkli BOAXEL kombinasyonları antreler, banyolar ve çamaşır odası gibi alanlar için idealdir. Örgü sepetler, raflar, ayakkabılık veya pantolon askısı gibi uyumlu parçalar ile ihtiyacınıza uygun bir depolama alanı oluşturabilirsiniz.

BOAXEL açık raf sisteminizi planlayın

ELVARLI Açık Raf Planlayıcı

Giysilerinizi göz önünde tutun veya çekmecelerde saklayın. ELVARLI planlayıcısı ile en uygun depolama çözümünü oluşturmak sizin elinizde!

ELVARLI açık raf sisteminizi planlayın

BROR Açık Raf Planlayıcı

Kutu yığınlarına ve dağınık aletlere veda edin. BROR açık raf üniteleri ile ihtiyaçlarınıza uyan kendi dayanıklı depolama kombinasyonlarınızı oluşturun.

BROR açık raf sisteminizi planlayın

JONAXEL Açık Raf Planlayıcı

JONAXEL depolama sistemi sahip olduğunuz alanları daha akıllıca kullanmanızı sağlar. İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan bir kombinasyon oluşturabilir ve neredeyse her yerde, hatta nemli banyolarda ve çamaşırhanelerde bile kullanabilirsiniz.

JONAXEL açık raf sisteminizi planlayın

IVAR Açık Raf Planlayıcı

IVAR planlayıcı ile ideal depolama çözümünüzü planlayın.

IVAR açık raf sisteminizi planlayın

Mutfak Planlayıcıları

Mutfak Planlayıcımızı Deneyin

Yeni mutfak planlayıcımız ile mutfağınızı hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz. Tasarımlarınızı kaydedebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir, mağazalarımızdaki mutfak uzmanlarımızla birlikte mutfağınızı son haline getirebilirsiniz.

Planlamaya başlamak için tıklayın

ENHET Dolap Planlayıcı

Eksiksiz bir mutfağa sahip olmak muhtemelen hiç bu kadar kolay olmamıştı. Açık ve kapalı depolama, farklı renkleri bir araya getirerek ve istediğiniz aksesuarları ekleyerek, kısa sürede tamamen işlevsel ve kişiselleştirilmiş bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

ENHET dolap sisteminizi planlayın

Banyo Dolap Planlayıcıları

Banyo dolap planlayıcı

Şimdi banyonuzu baştan aşağı planlamak çok kolay. IKEA’nın hazır banyolarından uygun olanı seçip lavaboyu, bataryayı, dolapları, aynayı, aydınlatmaları ve saklama çözümlerini tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre değiştirerek kendi tasarımınızı planlayabilirsiniz.

Banyo dolaplarınızı planlayın

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git