IKEA Kurumsal Kart

IKEA Kurumsal nedir, hizmetleri nelerdir?

IKEA Kurumsal Satış departmanı, inşaat firmasından emlak ofisine, kafeden otel işletmeciliğine, faaliyet alanınız ne olursa olsun IKEA mobilya ve aksesuarları ile çalışma ortamınızı hem keyifli hem de işlevsel hale getirmek için sizlere uygun çözümler sunan bir satış departmanıdır.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA Kurumsal kimlere hizmet vermektedir?

Ofisler, restoranlar, oteller, ana okulları, eğitim kurumları, yurtlar, hastaneler, mağazalar ve benzer iş alanlarında faaliyet gösteren kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA Kurumsal Karta nasıl sahip olabilirim?

www.ikeakurumsal.com internet adresimizden IKEA Kurumsal Kart Başvuru Formumuzu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Yeni oluşturulan kurumsal kart başvurularının onay süreci tamamlandıktan sonra kart kullanıma açılmaktadır.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA Kurumsal indirim oranları nelerdir ve bu oranlardan yararlanmak için ne yapmalıyım?

İnternet Mağazasından IKEA Kurumsal Kart ile yapacağınız alışverişlerinizde anında indirim kazanırsınız.

Ürün İndirimi
5.000 - 9.999 TL arası > %2 indirim
10.000 - 19.999 TL arası > %3 indirim
20.000 TL ve üzeri > %4 indirim

Nakliye İndirimi

5.000 - 19.999 TL arası > %25 indirim
20.000 - 39.999 TL arası > %50 indirim
40.000 TL ve üzeri > Ücretsiz Nakliye!

Montaj İndirimi*

20.000 TL ve üzeri > %20 indirim
* İndirimin geçerli olduğu bölgeler için Kurumsal Satış Departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
20.000 TL ve üzeri alışverişlerinizdeki montaj bedelinde indirim uygulanır.


IKEA Kurumsal Kart'a Sahip Olabilmek için Gerekli Evraklar:

Şahıs firmaları için:

Vergi levhası fotokopisi, T.C. Kimlik Numarası

Şirketler için:

Vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri fotokopisi, şirket adına satın almaya yetkili kişileri belirten şirket antetli kağıdına yazılmış olan yetki belgesi (en fazla 3 isim)

NOT: Sizden istenilen bu belgeleri, imzalamış olduğunuz kart başvuru formu ile birlikte ilgili mağazaya, posta, e-posta veya faks yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Online olarak Kurumsal Kart başvurusu için www.ikeakurumsal.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yeni oluşturulan kurumsal kart başvurularının onay süreci tamamlandıktan sonra kart kullanıma açılmaktadır

 NOT: Kurumsal kart indirimleri ile sitede var olan kampanyalar birleşmemektedir. Müşteriler sitedeki kampanyadan yararlanmak isterse, kurumsal kartlarını girmeden alışverişi tamamlamalılar. 

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

İnternetten yapacağım alışverişlerde IKEA Kurumsal Kartı kullanabilir miyim?

IKEA Kurumsal Kart’ı IKEA Mağazaları ve İnternet Mağazasından yapılacak alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA Kurumsalın ödeme avantajları nelerdir?

IKEA mağazaları güzel tasarımlı, kaliteli ve kullanışlı ürünleri düşük fiyatlara sunarak her zaman olabildiğince çok kişiye ulaşmayı hedefler. Bu yüzden çeşitli kredi kartlarına taksit kolaylığı sunuyoruz. 250 TL'ye kadar olan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde Garanti BBVA* ve İş Bankası* kredi kartları ile vade farksız 3 taksit, 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde ise vade farksız 6 taksit fırsatı vardır. IKEA Aile Kart sahiplerine ise, 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde Garanti BBVA* ve İş Bankası* kredi kartları ile vade farksız 9 taksit uygulanmaktadır.

HSBC**, Akbank**, Ziraat Bankası**, QNB Finansbank**, Paraf** ve Yapı Kredi Bankası** kredi kartları ile tüm mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 3 taksit imkanı bulunmaktadır. IKEA Aile Kart sahiplerine ise, 250 TL ve üzeri alışverişlerinde HSBC**, Akbank**, Ziraat Bankası**, QNB Finansbank**, Paraf** ve Yapı Kredi Bankası** kredi kartları ile vade farksız 6 taksit uygulanmaktadır.

Diğer banka kartlarındaki vade farklı taksit seçeneklerini öğrenmek için, Müşteri Hizmetleri’ne danışabilirsiniz.

* - Garanti BBVA kredi kartları, Bonusnet bankalarının bonus özellikli kartları (Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business ve Türkiye Finans Happy Zero hariç) kampanyaya dahildir. Vadeli Taksit, Garanti Corporate, Filo Flexi ve Türkiye Finans Happy Zero kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
- İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum kart, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç Kart ve ticari kredi kartları için geçerlidir. Ticari kredi kartları ile azami 3 taksit yapılabilecektir. Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri kampanyaya dahil değildir.
** - Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
- Axess, Free, Wings ile bu kartların ek kartları ve sanal kart sahipleri 6 taksit imkanından faydalanabilir. Bank’O Card Axess ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
- Ziraat Bankası’nın Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak kartları için geçerlidir.
- QNB Finansbank’ın tüm bireysel kartları için geçerlidir. Ticari kartlarda maksimum 3 taksit geçerlidir. Enpara kredi kartları ile yapılan alışverişler için mağazalarda maksimum 3 taksit, internet alışverişlerinde maksimum 6 taksit geçerlidir.
- Kampanyaya Paraf, Paraf Premium, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın sanal ve ek kartlar dahil, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri dahil değildir. - Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Vakıfbank , Albaraka ve Anadolu Bank Bireysel Worldcard’ları dahildir.

- Kampanyaya tüm Yapı Kredi, Vakıfbank , Albaraka ve Anadolu Bank Bireysel Worldcard’ları dahildir.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA Kurumsalda nakliye ve montaj hizmet avantajı bulunmakta mıdır?

Çoğu IKEA ürünü, müşterilerimiz tarafından kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlanır. Ancak tercih ederseniz, anlaşmalı montaj şirketi ile uygun bir ücret karşılığı bu hizmetten faydalanmanızı sağlayabiliriz. Sadece Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Muğla, Yalova illerinin belirli ilçelerine montaj hizmeti verilmektedir.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA Kurumsala nasıl ulaşabilirim?

Kurumsal satış ekiplerimiz sizlere hizmet vermek için hazırdır. www.ikeakurumsal.com internet adresimizde yer alan bu linkten bize ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git