Sunduğu Avantajlar Nedir?

IKEA-aile kart avantajlari 1

Bonus, Shop&Fly, Maximiles ve Maximum Kart ile Vade Farksız 9 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 2.500 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini Bonus*, Shop&Fly*, Maximiles* ve Maximum Kart* kredi kartlarına vade farksız 9 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

*- Garanti BBVA Bireysel kredi kartları, TEB Bonus ve Deniz Bonus kampanyaya dahildir. Kampanyaya dahil olan Garanti Ticari kredi kartları ve Deniz Bonus Business kartlar ile en fazla 6 taksit yapılabilir. Vadeli Taksit, Filo Flexi, Garanti Corporate, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Alternatifbank Bonus ve (TEB, ING, Türkiye Finans, ICBC, Şekerbank, Alternatifbank) ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
- İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç Kart ve ticari kredi kartları için geçerlidir. Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri kampanyaya dahil değildir.

IKEA-aile kart avantajlari 2

HSBC Advantage, Axess, Bankkart, CardFinans, Paraf ve Worldcard Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 2.500 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini, HSBC Advantage**, Axess**, Bankkart**, CardFinans**, Paraf** ve Worldcard** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

** - Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess dahildir. Ek kartlar ve sanal kartlar da kampanyaya dahildir.
- Ziraat Bankası’nın Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak kartları için geçerlidir.
QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
- Kampanyaya Paraf, Paraf Premium, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın sanal ve ek kartlar dahil, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri dahil değildir.
- Kampanyaya tüm Yapı Kredi, Vakıfbank ve Anadolu Bank Bireysel Worldcard’ları dahildir.


IKEA-aile kart avantajlari 3z

IKEA Aile Para

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yaptıkları mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinin toplam tutarının %0,5'i kadarını puan olarak biriktirir ve harcarlar. Her IKEA Aile Para 1 TL değerindedir. Biriken IKEA Aile Paralar kazanıldığı yılın son günü mağaza kapanışına kadar IKEA mağazalarında mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir.

IKEA-aile kart avantajlari 4

İndirimli Ürün Fırsatları ve Kampanyalar

Aile Kart sahipleri, yıl boyu değişen seçili ürünlerde indirim fırsatlarından ve bir çok kampanyadan faydalanırlar.


IKEA-aile kart avantajlari 5

Yeniliklerden Öncelikli Haberdar Olma Fırsatı

IKEA Aile kart sahipleri, IKEA mağazalarındaki aktivite, fırsat ve yeniliklerden tercih ettikleri iletişim yolu ile öncelikli olarak haberdar olurlar.

IKEA-aile kart avantajlari 6

IKEA Aile Kart’a Özel Lezzetli Fırsat

IKEA Aile Kart sahipleri, sabah 10:00’a kadar ücretsiz sıcak içecek fırsatından faydalanırlar.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git