İnsan Kaynakları Fikrimiz

Biz sade ve dürüst bir hayat görüşünü benimsemiş, insanların ve birlikteliğin önemini bilen, bir grup alçakgönüllü, istekli ve azimli çalışanız. Hem kişisel, hem de iş hayatımızda ilerleme şansı yakalayarak kendimize ve müşterilerimize daha iyi bir günlük yaşam sunmak, bizim en büyük amacımız.

Değerlerimiz

Biz, her bireyin bize katacağı artı bir değeri olduğuna inanıyoruz ve bu değerleri işimize yansıtmaya çalışıyoruz.

IKEA'da çalışmak

Biz, her bireyin bize katacağı artı bir değeri olduğuna inanıyoruz ve bu değerleri işimize yansıtmaya çalışıyoruz.

1

IKEA kültürüne uygun adaylar seçeriz.

IKEA Türkiye çalışanları mütevazı, sorumluluk almaya istekli, motivasyonu yüksek ve takım çalışmasına inanan kişilerdir. Bizim için eğlenerek çalışmak çok önemlidir; dolayısıyla IKEA Türkiye'de çalışmak için birçok sebep olsa bile, çalışanlarımıza neden burada olmak istediklerini sorduğunuzda hep aynı cevabı alırsınız: "Çalışma ortamı çok keyifli!"

2

Egolarımızı dışarıda bırakırız.

Bizler süslü ünvanlara ve özel odalara ihtiyaç duymayız, çalışanlarımızın egolarını dışarıda bırakmalarını bekleriz. Böylece ekip olarak işimizi daha hızlı, verimli ve eğlenceli bir şekilde yaparız.

3

Hatalarımızdan ders alırız.

IKEA kültüründe bir söz vardır: "Hata yapmak doğaldır ve herkes hata yapabilir." Biz hata yapmanın gelişim ve öğrenme yollarından biri olduğuna inanırız.

4

Kendi başınıza her şeyi öğrenebilirsiniz.

Sorumluluk verilmesini beklemeden işi öğrenmek ve inisiyatif almaktan keyif alıyorsanız, IKEA Türkiye tam size göre.

5

Değişime olanak sağlayan kariyer fırsatları sunarız.

IKEA perakendeciliği içerisinde potansiyel sahibi olduğunu düşündüğümüz çalışanlarımıza her fırsatta farklı iş olanakları yaratırız.

6

IKEA Türkiye büyük bir ailedir.

İşyerinde birlikte çalıştığınız kişiler aynı zamanda sizin arkadaşlarınızdır. Bir şeyler paylaşmak istediğinizde sizin gibi binlerce insan bulabilirsiniz, burası aynı zamanda çok büyük ailedir.

7

Bugün İstanbul, yarın Ankara

IKEA Türkiye şu an 7 ayrı şehirde 7 farklı mağaza, sipariş ve teslim noktaları ve Merkez Ofis ile farklı kariyer olanakları sunmakta ve büyümeye devam etmektedir. Bize göre bir mağazadan diğer bir mağazaya geçiş doğal bir kariyer yoludur.

Organizasyonumuz

IKEA Türkiye Mağazaları'nda ve Merkez Ofisi'nde farklı departman ve bölümlerde yetkinliklerinize uygun iş fırsatları bulabilirsiniz. Perakende de kariyer yapmak istiyorsanız IKEA Türkiye tam size göre!

IKEA-satis 1

Satış

Mağaza Satış Departmanı çalışanlarımız günlük olarak IKEA ürün gamı ve self servis konseptiyle müşterilerimizle iletişim halinde olurlar. IKEA müşterileri, IKEA Konsepti ve IKEA ürün gamıyla ilgili bilgi ve perakende tutkusu Satış Ekibimiz için vazgeçilmezdir. Merkez Ofis Satış Ekibimiz ise ürün gamı yönetiminden sorumludur.

IKEA-com in 1

İç Mekan Tasarım ve Görsel Sunum

Bir ev dekorasyon şirketi olarak bu konudaki uzmanlığımızı müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmak amacıyla Mağazalarımızda ve Merkez Ofis'imizde İç Mekan ve Görsel Tasarım ekipleriyle çalışırız.

IKEA-lojistik 1

Lojistik

Lojistik Departmanı ürünlerin mağazalarımıza mümkün olan en düşük maliyette ve çevreye en az zararı vererek ulaşmasını sağlar. Lojistik Departmanı; Depo, Ürün Dolum, Satış ve Tedarik Destek, Planlama, Operasyon ve İthalat Bölümleri'nden oluşur.

IKEA-yiyecek 1

Yiyecek ve İçecek

Yiyecek ve İçecek Departmanı çalışanları Restoran ve İsveç Gıda Marketi gibi satış alanlarımızda iç ve dış müşterilerimize hizmet sunar.

IKEA-mh 1

Müşteri Hizmetleri

IKEA'da Müşteri Hizmetleri hem mağaza içi, hem mağaza dışı rolleri kapsar. Bu, Resepsiyon ve Çocuk Oyun Alanından, Değişim ve İade, Kasa ve Çağrı Merkezi alanlarına kadar her yeri içermektedir.

IKEA-finans operasyon 1

Finans ve Operasyon

Finans çalışanları finansal konular ve bu konuların operasyona etkileri ile ilgilenirler. Mağazalarımızda; Bütçe ve Raporlama, Muhasebe, Bakım Onarım, Ürün Geri Kazanım ve Bilgi İşlem Bölümleri'nden oluşur. Merkez Ofis'imizde ise bu bölümlere ek olarak Hazine, İç Denetim ve Satınalma Bölümleri yer almaktadır.

IKEA-insan kaynaklari 1

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları ekiplerimiz işe alım, eğitim ve gelişim, ücretlendirme ve çalışan ilişkileri süreçlerinin yapılandırılması ve yürütülmesi ile kültürün korunmasında aktif olarak rol alırlar.

IKEA-kurumsal 1

Kurumsal Satış ve E-Ticaret

Kurumsal Satış Bölümü mağazalarımızda ve saha satış ekipleriyle kurumsal müşterilerimize hizmet verirler. En yeni satış kanalımız olan E-Ticaret ekibimiz ise satış, müşteri hizmetleri ve lojistik alanlarında online müşterilerimiz için çalışırlar.

IKEA-pazarlama 1

Pazarlama ve İletişim

Merkez Ofis'imizde yer alan Pazarlama ve İletişim Departmanı mağaza içi ve dışı tüm pazarlama aktivitelerinin oluşturulmasından ve IKEA Marka Kimliği'nin lokal pazarda yansıtılmasından sorumludur. Pazarlama kanallarımız IKEA Kataloğu, IKEA Türkiye web sayfası, broşürler, reklam ve ilanlar gibi araçlardan oluşur.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git