İsveç Gıda Marketi alışverişlerinde
31 Ekim'e kadar nakliye ücretsiz!

Evin her yerinde HAUGA

Sade çizgileri ve geleneksel tarzıyla HAUGA mobilyaları, evinizin farklı alanlarına uyum sağlar. Gardırop, şifonyer, açık dolap, vitrin, konsol, Tv ünitesi ve dolap kombinasyonları, size fonksiyonel depolama çözümleri sunarak evinizde istediğiniz düzeni kurmanıza yardımcı olur.
HAUGA Serisini keşfedin!

Giysilerinizi düzenlemenin en iyi yolu

Dolap ve çekmece içlerinde, karyola altlarında veya açık dolaplarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ev düzenleme aksesuarları, hayatınızı kolaylaştırır. En çok tercih ettğiniz giysileri bölmeli düzenleyiciler ve askılarla gözünüzün önünde tutun, diğer giysileri ve mevsimlik ayakkabı ve kıyafetleri saklama kutularında depolayarak hem yerden kazanın hem de her şeyin yerli yerinde kalmasını sağlayın.

İstediğiniz yeri aydınlatın

Sarkıt lambalarla yemek odanızı, masa lambalarıyla oturma odanızı aydınlatabilirsiniz. Bu lambalar evinizde yaptığınız her işi kolaylaştırır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir ortam yaratır.

İyi Fikirlerden ilham alın!


Tarzınızı korumak için kolay gardırop düzenleme fikirleri


Düşük fiyatlara harikalar yaratın


Güzel bir güne başlamanın kolay yolları


IKEA Aile

IKEA
Aile Kart

IKEA Aile Kart'ınızı kullanın, her alışverişinizde IKEA Aile Para kazanın, indirimli ürün fırsatlarını ve kampanyaları kaçırmayın.

Aile Kart avantajları için tıklayın
IKEA Kurumsal

IKEA
Kurumsal Satış

İş yeri mobilya ve aksesuar alışverişleriniz IKEA Kurumsal Kart ile daha hesaplı.

Avantajlar için tıklayın
IKEA Restoranı

IKEA
Restoran

Molanın tadını çıkarın. Restoran ve kafemizde İsveç ve Türk mutfağının sağlıklı ve kaliteli lezzetleriyle dolu bir menü, düşük fiyatlarla sizi bekliyor.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git