Çam ağacının vazgeçilmezi süsler

Oturma odasının bir köşesine kuracağınız, üzeri renkli ve parıldayan ağaç süsleriyle renklenen bir çam ağacı, dallarında yanıp sönen LED aydınlatmalar, altında herkes için kurdele ve etiketlerle ayrılmış hediye paketleri, duvarları ve kapıları süsleyen çelenkler, evi saran mis gibi tarçın ve meyve kokuları ile özenle hazırlanmış bir sofra, tarih ne olursa olsun yeni yıl ruhunu canlandırmanız için yeterli.

Yeni
çobanpüskülü 35 cm
Yeni
kalp-kırmızı-cam 6.5 cm
Yeni
çobanpüskülü 45 cm
Yeni
mavi-yeşil-kırmızı 2 cm
Yeni
püskül-kırmızı 12 cm

Gecenin yıldızı aydınlatmalar

Yeni yılın ışıltısını yıldız şeklindeki abajur başlıklarıyla ve çeşitli aydınlatma aksesuarlarıyla evinizin her köşesine yayın. Katlanabilir kâğıttan yapılmış yıldız şeklindeki abajur başlıklarını bir kablo veya masa lambası tabanı ile birleştirerek yılbaşı için yepyeni bir lambaya sahip olabilirsiniz. Çam ağacı, dolap kenarları, kapı üstleri ve hatta sofra da aydınlatma zincirleriyle süslendiğinde evinizde ışıl ışıl, büyülü bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Yeniyıl Aydınlatma

Mutfaktan gelen yeni yıl kokusu

Tarçınlı, elmalı ve portakallı kek kokusu bütün evi sararken yeni yılda misafirlerinizi reddedemeyecekleri nefis ikramlarla ağırlayın. Şekilli kek kalıpları, hamur şekillendiricileri, çikolata kalıpları ve maharetinizi gösterecek diğer pişirme aksesuarları ile mutfakta harikalar yaratabilirsiniz. En önemli bölüm olan süsleme için küçük şeflerden yardım alabilirsiniz.