IKEA’da çocuk mobilyalarında indirim fırsatı!

Her ebeveyn çocuklarına güvenli, rahat uyuyabilecekleri, ilgi alanlarını destekleyen, eğlenirken hayal güçlerini geliştirebilecekleri bir dünya yaratmak ister. Çocuklarınıza ve kendinize mutlu bir yaşam alanı oluşturmak için en renkli ve pratik çözümler IKEA çocuk odalarında sizi bekliyor.

İndirimli çocuk mobilyalarını görmek için tıklayın.

Mama sandalyeleri %10 indirimle IKEA'da!

IKEA Çocuk Kampanyası

Bebeğinizin sizinle aynı masada oturarak yemek yemesi sosyal becerilerinin gelişimini destekler. ANTILOP mama sandalyesini monte etmek de demonte etmek de çok kolaydır. Böylece dilediğiniz yere götürebilir veya fazla yer kaplamadan kolayca saklayabilirsiniz.

Çocuğunuzun hayalindeki odayı yaratın.

Çocuklar, uyurken, oynarken, çalışırken ve hayal güçlerini kullanırken ihtiyaçlarını karşılayan bir odada daha kolay gelişip büyürler. Fiziki ve zihinsel gelişimlerini destekleyen eğlenceli bir odada kendilerini ifade edebildikleri ve hayal dünyalarını yaratabildikleri için mutlu olurlar. KURA ters çevrilebilen çocuk karyolası ile çocuğunuza özel bir uyku ve oyun alanı yaratabilirsiniz.

Sade ve kullanışlı FLISAT Serisi indirimde!

Küçük çocukların hobi ve sanatsal çalışmaları için kullanışlı bir alana sahip olan FLISAT çocuk masası, farklı boyutlarda ve renklerde TROFAST saklama kutuları ile tamamlandığında da pratik bir depolama çözümüne dönüşebilir.

STUVA ile uyku ve çalışma alanı bir arada.

Her çocuk odasında rahatça oyun oynayabileceği, uyuyabileceği, çalışabileceği ve giysileriyle diğer aksesuarlarını depolayabileceği bir alana ihtiyaç duyar. Yıllarca kullanabileceğiniz STUVA ranza kombinasyonu ile alanı en verimli şekilde kullanarak çocuğunuzun odasında çalışma masası, gardırop ve açık raf ünitesi de dahil olmak üzere komple bir çözüm yaratmış olursunuz. Çalışma masasını yatağa paralel veya dik olarak monte ederek farklı fonksiyonlarla ya da ayakla tamamlayarak bağımsız bir ünite olarak kullanabilirsiniz.

Tüm STUVA Serisini incelemeye hemen başlayın.

Yer kazandıran ranzalarda %10 indirim!

Aynı alanı iki kez kullanmanıza imkan tanıyan ranza yataklar ve çalışma masalı ranzalar özellikle küçük odalarda pratik bir çözüm sunar.

*İndirim süresince indirimli ürünler stoklar ile sınırlı olup, stok durumları mağazalar arası farklılık göstermektedir.


 Canlı Destek