İndirim fırsatını kaçırmayın!

Değişen ihtiyaçlara uyumlu HAVSTA Serisi

Büfe, vitrin, dolap, tv sehpası, raf ünitesi, saklama ünitesi ve dolap kombinasyonu gibi birçok fonksiyona sahip olan HAVSTA Serisi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek esnek bir depolama çözümüdür. Tek başına bir dolap veya ihtiyaçlarınıza uygun birkaç parçadan oluşan dolap kombinasyonu seçebilirsiniz. Zaman içinde yeni parçalar ekleyebilir veya değişen hayatınıza uygun olarak yeni parçalarla saklama ünitesini büyütebilirsiniz.

Diğer HAVSTA Serisi ürünlerini görmek için tıklayın.

Hızlıca yatağa dönüşen kanepe

Küçük alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz VILASUND yataklı kanepeyi, sırt minderlerini çıkarıp alt iskeletini çektiğinizde kolayca geniş bir yatağa dönüştürebilirsiniz. Oturma yerinin altında bulunan saklama alanı, nevresim takımınız, yastığınız ve battaniyeniz için ideal bir depolama alanı sunar.

Hafif ama sağlam LACK sehpalar indirimde!

Rahatlık ve tarzı birleştiren STRANDMON koltuklar

Çılgın Şubat

Koltuğunuzu kahve molası için pencere kenarına çekerek veya oturma odasında oyun oynayan çocuğunuzun yanına yaklaştırarak kendinize özel ve konforlu bir alan yaratabilirsiniz. STRANDMON koltuğun yüksek yaslanma yeri boynunuza ekstra destek sağlayarak rahatlatırken siz de ayaklarınızı uzatıp günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Evin sıcak noktası, yemek masası

Çılgın Şubat

Aile ve arkadaşlarınızla yemeğinizi paylaştığınız ve sosyalleştiğiniz yemek masası, üzerinde yemek olmadığında bile evin sıcak noktalarındandır. Yemek masası üzerinde oyun oynayabilir, ev ödevlerine yardım edebilir veya yemek sonrası hobinizle uğraşabilirsiniz.

*Seçili yüzlerce mobilya ürününde KDV indirimine ek indirim fırsatı 31 Mart’a kadar uzatılmıştır. Ürünler stoklarla sınırlıdır ve mağazalar arası farklılık gösterebilir.
**İnternete Özel İndirim logolu ürünlerin fiyatları 19-26 Mart tarihleri arasında sadece İnternet Mağazasında geçerlidir. İndirimli ürünler stoklarla sınırlıdır.