PAX Gardırolar'da Hediye Çeki Fırsatı

Gardırop sistemleri kampanyası başladı!

29 Haziran - 2 Eylül 2018 tarihleri arasında 1.000 TL PAX ve PLATSA Gardırop Sistemleri ve SKUBB alışverişine 100 TL hediye çeki fırsatından yararlanın, yatak odanızda depolama alanlarını daha verimli kullanın.

PAX ile kendi dolabınızı istediğiniz gibi tasarlayın.

PAX Gardırolar'da Hediye Çeki Fırsatı

İster hazır alın, ister kendiniz planlayın, her durumda PAX Serisi size en uygun dolap çözümü olacaktır. PAX serisinin iskelet ve kapakları ile KOMPLEMENT dolap içi düzenleme serisinin parçalarını birleştirerek dolabınızı ihtiyacınıza ve zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Diğer PAX kombinasyonlarını görmek için tıklayın.

Zor alanları PLATSA ile değerlendirin.

Daha küçük alanlarda yaşamaya başladıkça akıllı depolama çözümleri de önem kazanıyor. Modüler ve esnek PLATSA Dolap Sistemlerini eğimli bir tavanın altına veya dar bir alana kurabilir, farklı yükseklik ve genişlikteki iskeletleri, çeşitli kapaklar, iç düzenleyiciler, ayaklar ve kulplar seçerek ihtiyacınıza ve kullanım şeklinize göre özelleştirebilirsiniz.

Diğer PLATSA kombinasyonlarını görmek için tıklayın.

PAX Gardırolar'da Hediye Çeki Fırsatı

Kolayca bulmak ve seçmek için dolap içini aydınlatın.

Doğru aydınlatma, gardırobunuzun havasını değiştirecek bir fark yaratırken güne rahat hazırlanmanıza yardım eder. Sabah loşluğunda veya gece karanlığında yeterli aydınlığa sahip olmayan gardırobunuzda ruh halinize en uygun giysiyi bulmak ve seçim yapmak zor olabilir. Sensorlu veya dolap içi giysilerinizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Az enerji harcayan LED'li dolap için aydınlatma çözümleri sensorludur, lamba, dolabın kapağı açılıp kapandığında otomatik olarak açılır veya kapanır.

Gardırobunuzu KOMPLEMENT düzenleyiciler ile tamamlayın.

Gardırobunuz, kişisel tarzınızın bir parçasıdır. Katlanmış giysiler ve özenle sergilenen aksesuarlar veya tertemiz ütülenmiş ve renklerine göre gruplanarak asılmış gömlekler. Tarzınız ne olursa olsun önemli olan giysilerinize ve günlük hayatınıza uygun olan dolap içi çözümlerini bulmak. Tüm PAX gardırop serisiyle uyumlu olan KOMPLEMENT dolap içi düzenleyicileri ile tepeden tırnağa gardırobunuzu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Tüm KOMPLEMENT ürünlerini görmek için tıklayın.

SKUBB kutularla daha düzenli

PAX gardıroplarıyla uyumlu SKUBB kutular giysilerinizin, ayakkabılarınızın ve aksesuarlarınızın daha derli toplu durmasına ve dolabınızın düzenli kalmasına yardımcı olur.


 Canlı Destek