Kahvaltıdan barbeküye, istediğiniz gibi dışarıda yiyin.

Bahçenizde ister kalabalık bir mangal partisi organize edin, ister mum ışığında romantik bir akşam yemeği, farklı stil ve ölçülerdeki balkon ve bahçe mobilyalarımız dışarıda yemek için istediğiniz ortamı yaratmanıza yardımcı olur.

Balkon için katlanabilir masa ve sandalyeler, teras için oturma odası rahatlığında kanepeler ve bahçe için 4, 6 ve 8 kişilik yemek masa ve sandalye setleri ile sevdiklerinizle birlikte yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sade gölgelikler: Çardaklar

Güneşli ve yağmurlu havalarda dışarıda yaz keyfini sürdürmenizi sağlayan çardaklar, sade tasarımlarıyla bahçe mobilyalarını tamamlar. Çardak perdesi, ayrı bir oda hissi vererek özel alan yaratırken havalandırma deliği rüzgarın şiddetini azaltır ve ısı dolaşımına izin verir.

Baharın tadını sofranızda çıkarın.

Baharın enerji veren havasıyla sofralara renk geliyor! Kalabalık bir aile kahvaltısı, sade bir balkon sohbeti veya verandada bir yemek daveti... Yaz akşamlarında sofranızı canlandıran desenli tabaklar, renkli sürahi ve bardaklar, masa örtüsüyle uyumlu peçeteler ve yemek masanızın havasını yumuşatan kokulu mumlarla tamamlayarak sofranıza neşe katabilirsiniz.

Güneşin tadını çıkartmanın tam zamanı!

Rahatça uzanıp dinlenebileceğiniz şezlonglar, plaj dönüş akşam güneşinin tadını çıkarmak için bahçenizde size yeni bir alan yaratır.

Kum oyunları başlasın!

IKEA Yaz Ürünleri - Kum Oyuncakları

Taze şekillendirilmiş bir pasta ister misiniz? Ya da kasede bir top dondurma? Üstelik hepsi kumdan yapılmış! Çocukların fiziksel gelişimini destekleyen ve hayal dünyalarını zenginleştiren vazgeçilmez oyun kaynağı olan kum, ister deniz kenarında olsun ister kum havuzunda yazın geldiğinin en büyük göstergesidir. Kum şekillendirme kalıpları, kovalar, kürekler ve diğer plaj oyuncakları ile kum oyunları başlasın, çocuklar hem yaratsın, hem eğlensin!


 Canlı Destek