Dekorasyonu tamamlayan aksesuarlar

Eviniz için seçtiğiniz her aksesuar kişiliğinizi ortaya çıkaran küçük detaylardır. Oturma odanızdaki kanepeleri tamamlayan minderler, sehpanın üzerindeki mumlar, duvarlardaki resimler, köşeleri aydınlatan masa lambaları, odayı tamamlayan perdeler, hepsi birden yaşam alanınıza kişilik katar.

Minimal tasarım için aksesuarlar

100 TL'ye 20 TL Hediye Çeki Kampanyası

Duvarlarınızı, özel anılarınızı çerçevelediğiniz kolajla sadece size özel bir alana dönüştürebilirsiniz. Farklı renk, ölçü ve tarzdaki çerçevelerle sevdiğiniz fotoğraflarınızı sergileyebilir ve çevrenizi gülümseten anılarla sarabilirsiniz.

Dekorasyonda siyah beyazın uyumu ve doğal renklerin kullanımı minimal bir tasarımım vazgeçilmezidir. 28 Eylül-28 Ekim 2018 tarihleri arasında İnternet Mağazasından yapacağınız her 100 TL'lik Ev Aksesuarı alışverişine 20 TL hediye kuponu kazanarak evinizdeki dekoratif dönüşümü başlatın.

Tüm kampanyalı ürünleri görmek için tıklayın.

Gülümseten banyolar

Kullandıkça yumuşaklığını koruyan boy boy pamuklu banyo havluları ve bornozlar, ayağınızın altındaki mikrofiberli banyo paspası ve suyu dışarı sızdırmayan duş perdeleri sayesinde güne rahat ve hafiflemiş hissederek başlayın. Fırçaları, kremleri, makyaj malzemelerini ve diğer banyo aksesuarlarınızı düzenli tutmak için farklı boylardaki banyo sepetlerini çekmece içlerinde ve dolaplarınızın üzerinde kullanabilirsiniz.