Yaz akşamlarının keyfini SOLVINDEN aydınlatmalarla uzatın.

CY19 Ev Dekorasyonu

Sarkıt lambalardan fenerlere, yer lambalarından yer çubuklarına ve aydınlatma zincirlerine kadar balkonunuza ve bahçenize uygun dış mekan aydınlatmaları ile eğlenceye kaldığı yerden devam edin. SOLVINDEN lambalar güneş enerjisini elektriğe dönüştüren güneş pilleri sayesinde sizi hem kablo kalabalığından kurtarır, hem de kabarık faturalardan.

Renkli minderler ile yenilenin.

Evinizdeki minderleri veya minder kılıflarını değiştirerek dekorasyonda hızlı ve pratik bir yenilik yapabilirsiniz. Kolayca çıkarılıp makinede yıkanabilen minder kılıfları yeni desenler ve renklerle kanepelerinizi tamamlarken dış mekan kullanımına uygun minderlerin kılıflar da solmaya karşı dayanıklıdır.

Yatak odaları gardırop sistemlerinde hediye çeki fırsatı!

28 Haziran - 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında 1.000 TL PAX ve PLATSA Dolap Sistemleri ile SKUBB/STUK ürünleri alışverişine 100 TL hediye çeki fırsatından yararlanın, yatak odanızda depolama alanlarını daha verimli kullanın.

PAX - PLATSA

Ister dar bir alana tek bir gardırop, ister kocaman bir dolap odası olsun, hayalinizdeki kombinasyona PAX ile kavuşun. Zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun hazır bir PAX gardırop alabilir ya da iskeletinin büyüklüğünden kapağının rengine ve dolap içi düzenleyicilerine kadar her parçasını, adımları takip ederek siz tasarlayabilirsiniz.

PAX Planlayıcı ile hayalinizdeki gardırobu oluşturun.

Gardırobunuzu KOMPLEMENT düzenleyiciler ile tamamlayın.

Gardırobunuz, kişisel tarzınızın bir parçasıdır. Katlanmış giysiler ve özenle sergilenen aksesuarlar veya tertemiz ütülenmiş ve renklerine göre gruplanarak asılmış gömlekler. Tarzınız ne olursa olsun önemli olan giysilerinize ve günlük hayatınıza uygun olan dolap içi çözümlerini bulmak. Tüm PAX gardırop serisiyle uyumlu olan KOMPLEMENT dolap içi düzenleyicileri ile tepeden tırnağa gardırobunuzu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Her alana uyumlu PLATSA Dolap Sistemleri ile esnek çözüm

PLATSA Dolap Sistemleri ile modüler parçaları bir araya getirerek alanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun esnek bir çözüm elde edebilirsiniz. Farklı yükseklik ve genişlikteki iskeletleri, çeşitli kapaklar, iç düzenleyiciler, ayaklar ve kulplar seçerek kendinize uygun özelleştirebilirsiniz.

PLATSA Planlayıcı ile gardırobunuzu tasarlayın.

*“İnternete Özel İndirim” logolu ürünlerin stok adetleri sadece İnternet Mağazası stoklarını ifade eder.
Yaz İndirimi süresince indirimli ürünler stoklar ile sınırlı olup, stok durumları ve fiyatlar mağazalar arası farklılık göstermektedir.