Stil sahibi mobilyalarla farkınızı gösterin.

Oturma odanızı, çoğunluk arasından sıyrılan ve tarzınızı ortaya çıkaran tasarımlarla özelleştirin. Şık, kaliteli ve fonksiyonel kanepelerle burayı rahat ve mutlu yaşanan bir alan haline dönüştürebilirsiniz. Oturma odanızı ayaklarınızı yerden kesen halılarla, kanepelerinizin rengiyle uyumlu minderlerle ve ışık seviyesi ayarlanabilen aydınlatmalar ile şık tasarımlı şamdanlardaki mumlarla tamamlayın.

Yataklı kanepelerle küçük mekanlara büyük fikirler

IKEA'da Kış İndirimi

Kolayca açılıp iki kişilik bir yatağa dönüştürülebilen 2'li kanepe ve uzanma koltukları, gündüz sizi, gece misafirlerinizi rahat ettirir. Yataklı kanepenin altındaki depolama alanı nevresim takımları için idealdir. Yataklı kanepeye yeni kılıflar geçirerek oturma odanıza hızla alternatif bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Sade görünümlü yatak odası mobilyaları indirimde!

IKEA'da Kış İndirimi

Yoğun bir aile hayatınız olduğunda sakinleştirici bir yatak odası öncelikli hale gelir. Kenarları ayarlanabilen MALM karyolanızı istediğiniz kalınlıktaki yatak ile kullanarak kendinizi güzel bir gece uykusu ile şımartın.

FINSTILT ile sofralarda geleneksel motifler

İsveç'in geleneksel sanatından ilham alarak tasarlanan FINSTILT yemek takımı, çiçek desenleriyle el işçiliğini ön plana çıkarır. Hem bulaşık makinesine hem mikrodalga fırına girebilen ince seramikten yapılmış FINSTILT tabaklar, kupalar ve kaseler, modern kullanım ile geleneksel tarzı birleştirir.

Sofra ve yemek pişirme aksesuarları kış indiriminde!

*İndirim süresince indirimli ürünler stoklar ile sınırlı olup, stok durumları ve fiyatlar mağazalar arası farklılık göstermektedir. “İnternete özel indirim” logolu ürünlerin stok adetleri sadece İnternet Mağazası stoklarını ifade eder.