Ayrı kıyafet bölümleri

Aile bireylerinin eşyalarının ayrı alanlarda olması, kıyafetlerin düzenli tutulmasını kolaylaştıracaktır. Raflar, sepetler, çekmeceler ve raylarla daha kullanışlı bir saklama çözümü sayesinde herkes kendine ait olan bölümü kendi zevkine göre düzenleyebilir.

Tüm PAX sistemini inceleyin

 

Aradığınızı bulmakta zorlanıyor musunuz?

Makyaj malzemeleri, gözlükler, takılar ve diğer aksesuarların saklanabileceği düzenleyicileri olan çekmeceler, ufak tefek eşyalarınızın her zaman yerli yerinde olmasını sağlayacak. Daha fazla ufak saklama çözümüne mi ihtiyacınız var? Çekmeceyi bir kademe alçaltarak bir düzenleyici daha ekleyebilirsiniz.

Tüm PAX dolap içi düzenleyicileri inceleyin

Çocuklara uygun bir gardırop

Boylarına uygun yüksekliğe takılabilen raylar, askılar ve kancalar sayesinde çocuklarınız kıyafetlerini kendileri seçebilir. Aynı şekilde üzerlerinden çıkarttıkları veya yeni yıkanmış kıyafetleri de yardım almadan dolaplarına yerleştirebilir ve günlük ev işini azaltabilirler.

Tüm kanca ve askıları inceleyin

 

Çok yönlü, kullanışlı kutular

Açık bir gardıropta kullanılan, esnek ve iç içe geçirilebilir saklama kutuları yalnızca eşyaları düzenli tutmakla kalmaz, aynı zamanda tozlanmayı da önler. Geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiş olmaları kutuları daha da uygun bir tercih haline getiriyor.

Tüm saklama kutularını ve sepetleri inceleyin

Ayakkabılarınız için ayrılmış bir alan

Raflarınızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacak bu kutularla ayakkabılarınızı düzenli ve temiz bir şekilde saklayabilirsiniz. Kutuları, askıdaki kıyafetlerinizin alt veya üst rafına istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Basamaklı tabureyle de üst raflardaki kutulara kolayca ulaşabilirsiniz.

Tüm giysi ve ayakkabı düzenleyicilerini inceleyin

 

Perdeler odaya bambaşka bir görüntü katabilir

Kıyafet dolabınızı perdeyle kapatarak odanızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Odanızda perde kullanarak yatak ve dolabı birbirinden ayırabilir, sakin ve huzurlu bir uyku ortamı oluşturabilirsiniz.

Tüm perdeleri inceleyin

Farklı bir saklama çözümü

Kışlık kazaklarınız için daha kullanışlı bir saklama alanına mı ihtiyacınız var? Deniz sazından yapılmış ve açık gardırobunuza güzel bir görünüm katan bu büyük sepet, kıyafetlerinizin zarar görmesini önlemek için kumaşla kaplandı.

Tüm sepetleri inceleyin

 

Açık gardıroplar

Açık gardıroplar, kıyafetlerinize daha kolay ulaşmanızı ve düzenlemenize imkan sağlar. Ayrıca, kıyafet seçimi yaparken veya çamaşır yıkama günlerinde de işinizi kolaylaştırır.

Tüm askıları inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git