IKEA-create your pop up garden 01y
IKEA-create your pop up garden 02

Şehirde bir akşam

İlkbaharı yaşamaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey, küçük bir park veya yeşilliklerle çevrelenmiş bir bank. Sadece gerekli şeyleri yanınıza alın ve yola çıkın.

IKEA-create your pop up garden 03

Oturabileceğiniz bir yer bulun ve burayı kişiselleştirin

Ufak bir çabanın ruh halinizi nasıl değiştirebileceğini küçümsemeyin. Bir dakikanızı ayırarak etrafa asacağınız birkaç dekoratif aydınlatma zinciri ile akşamınızı iki kat güzelleştirebilirsiniz.

IKEA-create your pop up garden 04

Daha fazla sıcaklık katın

İlkbahar aylarında havanın sağı solu belli olmaz. Siz en iyisi yanınızda sıcak bir içecek bulundurun. Birkaç atıştırmalık da getirebilirsiniz.

IKEA-create your pop up garden 05

Konforun fazlası olmaz

Herkese açık bir yerde olsanız da, bu gece sizin geceniz. Konfordan ödün vermenize gerek yok, bunun için oturduğunuz yeri yumuşacık yapacak minderler ve örtüler getirin.

IKEA-create your pop up garden 06

Dışarıda keyifli bir kahvaltı

Özel bir piknik yapmak için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Evinizin kapısının hemen dışında çocuğunuzla birlikte ilkbahar sabahının tadını çıkarabilirsiniz. Katlanan sandalyelerinizi, bir kutu dolusu yiyecek ve içeceği, oyuncakları ve dekoratif aksesuarları kapın ve dışarı çıkın.

IKEA-create your pop up garden 07

İki kişilik bir sofra kurun

Az kişi olduğunuzda birbirinize yakın oturmak isteyebilirsiniz. Piknik sepetinizin kapağını masa olarak kullanabilir, hatta bir tepsi ile sabitleyebilirsiniz.

IKEA-create your pop up garden 08

Mod düzenleyici

İlkbaharı, yanınızda getireceğiniz renkli eşyalarla kutlayın. Özellikle mevsim başlarında etkisi daha büyük olacaktır. Ayrıca hava karardığında kullanmak üzere güneş enerjisi ile çalışan lambaları şarj edebilirsiniz.

IKEA-create your pop up garden 09

Herkesi davet edin

Bu iki kişilik bir parti bile olsa her zaman için bir veya iki kişiye daha yer vardır (özellikle de kendi yemeklerini getiriyorlarsa).

IKEA-create your pop up garden 10

Her günü Cumartesi gibi yaşayın

Kahvaltınızın ardından güne daha yeni başlıyorsunuz. Oyunları hangi sırayla oynayacağınıza karar verirken anın tadını çıkarın.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git