IKEA kucuk alanlara yonelik saklama 01

Eşyalarınızı düzenlemek için saklama çözümlerini kullanın

Tüm eşyalarınızın kendilerine ait yerlerinin olması evinizin başarılı bir şekilde düzenlendiğini gösterir. Bu sayede eşyalarınızı ihtiyacınız olduğu zaman rahatlıkla bulabilirsiniz.

IKEA kucuk alanlara yonelik saklama 02

Tekerlekli ünite ile dağınıklığı kontrol altına alabilirsiniz 

Kağıtlar, evraklar ve faturalara evinizin her yerinde dağınıklığa sebep olan etkenlerden biridir. HELMER gibi küçük bir çekmece ünitesiyle evraklarınızı ve kağıtlarınızı kolayca saklayabilirsiniz. Çekmecelere etiket yapıştırarak eşyalarınızı düzenleyebilir ve aradıklarınızı kısa sürede bulabilirsiniz. Ayrıca, tekerlekleri sayesinde üniteyi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

IKEA kucuk alanlara yonelik saklama 03

Müzik aletlerinizi düzenleyebileceğiniz bir çözüm

Koleksiyonlarınız için saklama çözümlerinden verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. KLÄMMEMACKA masaüstü düzenleyici, burada müzikle ilgili eşyaları saklamak için kullanılıyor. Farklı ölçülerdeki değişik bölmeleri sayesinde bu saklama çözümü her türlü ihtiyacınıza anında ulaşmanızı sağlar.

IKEA kucuk alanlara yonelik saklama 04

15 adet günlük ve içlerinde binlerce anı

Her zaman lazım olmasa da bir gün ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları nasıl saklıyorsunuz? Bunları bir dolabın derinliklerine kaldırmadan önce KUGGIS saklama kutularından faydalanmayı deneyebilirsiniz. Kapaklı olan bu kutular, eşyalarınızın tozlanmasını ve yıpranmasını engeller, aynı zamanda ekstra alan yaratarak yerden tasarruf etmenizi sağlar. Farklı ölçü ve renklerde sunulan KUGGIS ürün serisi, hem evinize hem de sakladığınız eşyalara uyumlu bir çözüm haline getirilebilir.

KUGGIS ürün serisini inceleyin
IKEA-kucuk alanlara yonelik saklama 06

Saklama kutuları ile dolabınıza yer açın

Yeni alışkanlıklardan bir tanesi de kıyafetleri rulo yaparak katlamak ve bu şekilde kaldırmak. Bu sayede hem yerden tasarruf ediliyor hem de kıyafetlerin daha az kırışması sağlanıyor. Mevsimlik kıyafetlerinizi veya nevresimlerinizi SKUBB saklama kutusu içerisine yerleştirirken bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Kıyafetlerinizi yatağınızın altında veya gardırobunuzda saklayabilirsiniz.

SKUBB ürün serisini inceleyin
IKEA-kucuk alanlara yonelik saklama 07

Çocuklarınızın oyuncaklarının dağınıklıktan uzak görünmesini ve aradıkları oyuncakları kolay şekilde bulmasını sağlayın.

Tüm çocuk saklama çözümlerini inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git