Rahat bir ofis sandalyesiyle yoğun iş günleri daha kolay geçecek

Masa başında geçireceğiniz uzun saatleri düşündüğümüzde, size uygun ergonomik desteğe sahip ve yüksekliği ayarlanabilir bir ofis sandalyesi yapacağınız en doğru tercihlerden biridir. Bu, sağlığınız için de uygun bir tercih olacaktır.

Tüm ofis sandalyelerini inceleyin

 

Yüksekliği ayarlanabilir çalışma masası

Yüksekliği ayarlanabilir bir çalışma masası sayesinde günü daha hareketli geçirebilir ve ergonomik yapısıyla kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Çalışma duruşunuzu değiştirerek ve zaman zaman ayakta çalışarak daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Tüm bilgisayar masalarını inceleyin

Çekmece düzenleyiciler her zaman yardıma hazır

İhtiyacınız olan saklama çözümünün her zaman geniş alanları kaplayan ürünler olması gerekmez. Eşyalarınızı düzenli ve ulaşabileceğiniz şekilde saklamanızı sağlayan bir çekmece ünitesi de işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Tüm çekmece ünitelerini inceleyin

 

Fonksiyonel eşyalar hem alan kazanmanızı hem de düzenli olmanızı sağlar

Şarj bölmesine sahip bir çalışma lambası sayesinde hem kullanışlı bir aydınlatmaya sahip olabilir hem de telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Ayrıca, saklama ve kablo bölmesine sahip bir ekran sehpası boyun ağrılarını önlerken masanızı düzenli tutmanıza yardımcı olur.

NYMANE aydınlatma ürün serisini inceleyin

Enerjinizi gün boyu kaybetmeyin

Evden çalışırken öğle yemeğini çalışma masasında yemek bazı durumlarda kaçınılmaz olabiliyor. Bu durum için de çözümümüz var. Kullanışlı bir tepsi ile yiyeceklerinizi yanınıza taşıyabilir ve hatta ayrı bölmeli bir kavanoz ile atıştırmalıklarınızın daha uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm saklama kaplarını inceleyin

 

Kalemler, raptiyeler ve ataşlar için

Küçük ofis eşyalarınızı düzenli tutarak masanızın dağılmasını önleyebilirsiniz. Klasik bir masa düzenleyici bu ihtiyaçlarınız için doğru bir tercihtir, aynı zamanda dosya ve evraklarınızın da dağılmasını engeller.

Tüm çalışma masası aksesuarlarını inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git