Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

“Aynı anda birden fazla iş yapılabilen mutfaklar için tezgah alanı çok önemlidir. Öğle yemeğini hazırlamak veya işleri bitirdikten sonra bir yorgunluk kahvesi içmek istenildiğinde mutfak adası devreye giriyor.”

Hans Blomquist
İç Mekan Tasarım Uzmanı

Gizleyin veya sergileyin

Bu mutfağı tamamlayan en önemli ayrıntı saklama çözümleri. Tezgahların ve mutfak adasının altındaki geniş ve kapalı saklama alanları sayesinde hem kişisel hem de ortak kullanılan mutfak aksesuarları ve eşyalarının saklanabileceği büyük bir alan var. Yine de tüm eşyalar kapalı bölmelere saklanmamış. Kancalar ve duvar rayları sayesinde tavalar, tencereler ve mutfak aletleri kolayca erişilebilecek şekilde yerleştirilebiliyor ve bu alana kişisel bir tarz katıyor.

Mutfağın olmazsa olmazları

Taze demlenmiş bir kahve için ihtiyacınız olan her şey burada. Bu sayede günün her anında enerjik olabileceksiniz! Kahve demliklerinden kupalara ve farklı boyutlarda fincanlara kadar kahvenizi istediğiniz şekilde hazırlamanız için ihtiyacınız olan her şeye ulaşabilirsiniz.

Tüm fincan ve kupaları inceleyin

Dikkat çekici bir kombinasyon

Tıpkı evinizdeki diğer odalar gibi mutfağınız da tamamen sizin tarzınızı yansıtabilir. Yalnızca hazırladığınız lezzetli yemeklerle değil tercih ettiğiniz farklı tarzlarla da mutfağınızı tamamen kendinize özel bir hale getirebilirsiniz. Bu ortak mutfak, gösterişli ve modern bir yapıya sahip. Mutfakta kullanılan ahşap tezgahlar, farklı desenli kaplamalar, raflardaki antik gümüş takımlar ve tablolar gibi çeşitli kişisel eşyalar bu mutfağa sıcak bir hava katıyor.

Tüm METOD mutfak serilerini inceleyin
 

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfakv

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git