IKEA-A soothing home to relax in 01y
IKEA-A soothing home to relax in 2

Farklı ihtiyaçlara uygun mobilyalar

Oturma odanızı, televizyona göre değil, herkesin ihtiyacına uyacak şekilde planlayın. Birlikte rahatça zaman geçirebileceğiniz bir yer tasarlarken kendi başınıza kalmak istediğiniz zamanlar için de küçük, sakin bir alanı dahil etmeyi unutmayın. Ev halkının sandalyelerinin yanı sıra misafirleriniz geldiğinde kullanmak üzere ekstra sandalyeleriniz olduğundan emin olun. Gereğinden fazla eşyanız olmazsa doğal olarak minimal ve dengeli bir görünüm ortaya çıkacaktır. Alanın büyüklüğüne göre kolayca uyarlayabileceğiniz modüler bir kanepe seçin, böylece ihtiyaçlarınız için tam olarak doğru kombinasyonu elde edebilirsiniz. GRÖNLID kanepe gibi sırt minderleri çok olan bir kanepede arkanıza yaslanıp gevşemek için mükemmel yeri yaratabilirsiniz.

IKEA-A soothing home to relax in 3

Akıllı depolamayı da düzenleyin

Her şey için bir yer bulmak, eşyaların düzenli ve uyumlu kalmasını kolaylaştırır. Antrede kapalı depolama sayesinde her zaman evinize huzur içinde girebilirsiniz. Modifiye edilebilen ve parça eklenebilen PLATSA gardırop gibi esnek bir depolama sistemi, cüzdanınız ve çevre için çok daha iyidir. Çantalar ve bir dizüstü bilgisayarlar veya diğer cihazlar için bir yer açmayı düşünün, böylece eve geldiğiniz zaman çalışma gününü antrede bırakabilirsiniz. Nina ve Pella, şık bir ayakkabılığın çekmecelerinden birini bu cihazları depolamak için kullandı.

IKEA-A soothing home to relax in 4
IKEA-A soothing home to relax in 5

Malzemeleri sınırlayın ve uyumlu renkler seçin

Denge ve uyum yaratmak istiyorsanız, sadece birkaç renk ve malzeme kullanın. Tasarımcılar Nina ve Pella, bu dairede beyazı huş rengiyle birleştirdi. Oturma odasındaki televizyon sehpasının açık ton rengini, mutfak dolaplarında ve zeminlerde de kullandılar.

IKEA-A soothing home to relax in 6

Banyonuzda spa hissi yaratın

İkili, banyoda parlak fayansla tezat oluşturan huş renginde, sade ve minimal bir raf ünitesi kullandı. “Sergilemek istemediğiniz şeyler çekmecelere girebilir, açık raflarda sabunları, mumları ve havluları bırakabilirsiniz. Banyo rafları gerçekten pratiktir, bu yüzden onları mutfakta da yemek pişirme gereçlerini ve kurulama bezlerini depolamak için kullandık.”

IKEA-A soothing home to relax in 7

Dinlenmek ve enerji toplamak için bir yer

Yatak odanızı tamamen dinlenebileceğiniz ve gevşeyebileceğiniz bir yere dönüştürün. Doğal malzeme ve sıcak renk tonlarını seçin ve giysilerinizi kapaklı dolaplarda saklayın. Bu odada tasarımcılar Nina ve Pella yerden kazanmak için sürgülü kapaklı gardıroplar tercih ettiler.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git