Çok boyutlu ve sağlam bir raf sistemi gibi çok az şey, evin aşçısını profesyonel hissettirebilir. Bir aşçının her gün defalarca yıkayarak kullanmak ve elinin altında görmek isteyebileceği her şey burada.

Düşünmeniz gereken tek şey, malzemelerinizle ne pişireceğinizdir, onları nerede bulacağınız değil. İstiflenebilir şeffaf gıda saklama kutuları ile ardiyenizi ferah tutabilirsiniz.

Yemek takımlarınızı tek seferde hızlı ve kolayca taşımak için bir tabaklık kullanabilirsiniz.

Mükemmel depolamaya bir adım daha yakın! Depolama içinde mükemmel depolama. Gizli çekmeceler, çekmece düzenleyiciler ve kapaklı saklama kapları baharat kaosunda hüküm sürerken sahip olduğunuzu düşündüğünüzden daha fazla yer açar.

Çekmeceler tıka basa dolu, raflar tamamen yüklü ve tezgahta ufacık bir boş alan dahi yok. Endişelenmeyin, ağır görevin üstesinden gelebilecek bu tekerlekli servis arabası büyük ve küçük mutfaklarda yardımcı olarak hazır bekliyor.

Depolama işlevsel olmalı mı? Evet. Aynı zamanda güzel de olabilir mi? Yine evet. Kullanım alanı değiştirilmiş çerçeve rafları (üzerindekileri güvende tutmak için perde teli yardımıyla), değerli yemek takımlarınızı sergilemek için mükemmel bir fırsat yaratır.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git