Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

IKEA mağazalarında size en uygun biçimde ödeme yapabilirsiniz.

Nakit, döviz (Dolar, Euro ve Sterlin), ATM kartları, Visa, Mastercard, Electron ve Maestro kartları geçerlidir.

150 TL'ye kadar olan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde QNB Finansbank* ve İş Bankası** kredi kartları ile vade farksız 3 taksit, 150 TL üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde ise vade farksız 6 taksit fırsatı vardır. IKEA Aile Kart sahiplerine ise, 150 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde QNB Finansbank* ve İş Bankası** kredi kartları ile vade farksız 12 taksit uygulanmaktadır.

Akbank***, Bonus/Miles&Smiles**** ve Paraf***** kredi kartları ile tüm mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 3 taksit imkanı bulunmaktadır. IKEA Aile Kart sahiplerine ise, 150 TL ve üzeri alışverişlerinde Akbank*** Bonus/Miles&Smiles**** ve Paraf*****  kredi kartları ile vade farksız 6 taksit uygulanmaktadır.

Diğer banka kartlarındaki vade farklı taksit seçeneklerini öğrenmek için Müşteri Hizmetleri'ne danışabilirsiniz.

QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
**  İş Bankası Maximum Kartlar, Maximiles, Mercedescard, Şirket Kredi Kartları ve Maximum Programına Dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları için geçerlidir.
***  Axess, Wings, Free ve Bank’o Card Axess sahipleri için geçerlidir.
**** Bonus ve Miles & Smiles kredi kartları için geçerlidir. Bonus Flexi, Bonus Genç, American Express Business kredi kartları taksit kampanyasına dahil değildir.
***** Paraf, Parafly, Sanal, Ek ve Business Kartlar için geçerlidir.


 Canlı Destek