IKEA-uzaktan odeme yeni

Ödeme Seçenekleri

IKEA mağazalarında size en uygun biçimde ödeme yapabilirsiniz.

Nakit, döviz (Dolar, Euro ve Sterlin), ATM kartları, Visa, Mastercard, Electron ve Maestro kartları geçerlidir.

Garanti BBVA* ve İş Bankası* kredi kartları ile 2.500 TL’ye kadar mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 3 taksit, 2.500 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 6 taksit fırsatı vardır. IKEA Kurumsal Kart sahiplerine ise 2.500 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 9 taksit uygulanmaktadır.

HSBC**, Akbank** , Ziraat Bankası** , QNB Finansbank** , Paraf** ve Yapı Kredi Bankası** kredi kartları ile mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 3 taksit imkanı bulunmaktadır. IKEA Kurumsal Kart sahiplerine ise 2.500 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 6 taksit uygulanmaktadır.

Vade farksız taksit kampanyaları 1 Aralık 2023 – 30 Kasım 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer banka kartlarındaki vade farklı taksit seçeneklerini öğrenmek için Müşteri Hizmetleri'ne danışabilirsiniz.

- Garanti BBVA Bireysel kredi kartları, TEB Bonus ve Deniz Bonus kampanyaya dahildir. Kampanyaya dahil olan Garanti Ticari kredi kartları ve Deniz Bonus Business kartlar ile en fazla 6 taksit yapılabilir. Vadeli Taksit, Filo Flexi, Garanti Corporate, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Alternatifbank Bonus ve (TEB, ING, Türkiye Finans, ICBC, Şekerbank, Alternatifbank) ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
- İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç Kart ve ticari kredi kartları için geçerlidir. Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri kampanyaya dahil değildir.
** - Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess dahildir. Ek kartlar ve sanal kartlar da kampanyaya dahildir.
- Ziraat Bankası’nın Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak kartları için geçerlidir.
QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
- Kampanyaya Paraf, Paraf Premium, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın sanal ve ek kartlar dahil, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri dahil değildir.
- Kampanyaya tüm Yapı Kredi, Vakıfbank ve Anadolu Bank Bireysel Worldcard’ları dahildir.

IKEA-hediye karti detay2

Hediye Kart

IKEA Hediye Kart, IKEA Türkiye mağazalarından yapılacak mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir. IKEA Hediye Kart alımlarında IKEA Aile Para uygulaması geçerli değildir. Detaylı bilgiyi IKEA Müşteri Hizmetleri'nden alabilirsiniz.

*Satılan hediye kartlar iade edilemez. İnternetten alışverişlerde geçerli değildir. Tek seferde kullanım zorunluluğu bulunmamaktadır.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git