Kampanya Koşulları

• Kampanya, sadece 3 Nisan 2024, 10 Nisan 2024, 17 Nisan 2024 ve 24 Nisan 2024 tarihlerinde yalnızca IKEA Türkiye İnternet Mağazasından ve IKEA Mobil’den yapılacak KDV dahil nakliye ve montaj hizmeti hariç 2.000 TL veya üzeri alışverişlerde geçerlidir.

• Sepetinizdeki KDV dahil, nakliye ve montaj hizmeti hariç 2.000 TL veya üzerindeki alışverişlere , sipariş özeti ve ödeme sayfasında KDV dahil 200 TL indirim uygulanacaktır.

• Kampanya tek fatura içinde yapılacak olan alışverişlerde geçerli olup, siparişlerin birleştirilmesi suretiyle kampanyadan faydalanılamaz.

• Kampanyadan faydalanmak için Masterpass™’e kayıtlı Mastercard logolu kredi kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass™’e kayıtlı kredi kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, ödeme özet ekranına geldiğinizde “Alışverişime MasterPass™ güvenli ödeme altyapısı ile devam etmek istiyorum.” tıklayarak kredi kartınızı Masterpass™’e kaydedebilirsiniz. Masterpass™ ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Masterpass kayıt işlemleri ile ilgili tüm sorumluluk Masterpass’tedir ve alışveriş yapılması için Masterpass’e kayıt yapılması zorunlu olmayıp kampanyadan faydalanılmaksızın alışverişe devam edilebilir.

• Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.

• Kampanya toplamda ilk 2.500 işlem adedi ile sınırlıdır. Bu işlem adedine toplamda ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.

• Bu kampanya herhangi bir kupon kampanyası ile birleştirilemez.

• Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte kampanyalı ürünler iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan kampanyalı ürün tutarının KDV dahil 2.000 TL altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayıp, iade tutarından indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.

• Masterpass™’e kaydedilen kredi kartı bilgileri, Mastercard altyapısı tarafından saklanmaktadır. IKEA kredi kartı bilgisini saklamamaktadır.

• Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.

• İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.

Bu madde ve koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git