Oyuncakları akıllı saklama çözümleriyle düzenli tutun.

15.01.2018

Çocuklarınızın giysilerini ve oyuncaklarını 3 basit yöntemle düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Kim bilir, sizin oluşturduğunuz düzen belki onları da derli toplu olmak konusunda cesaretlendirir.


IKEA İyi Fikirler - Oyuncakları akıllı saklama çözümleriyle düzenli tutun.

1. Banyo sonrası düzenini sadeleştirin.

Çocuklarınızın banyo oyuncaklarının küvette kurumasını bekleyip sonra yerlerine kaldırmaktansa oyuncakları bir saklama filesine koyup kurumaları için asarak zamandan kazanmış olursunuz. Böylece oyuncaklar etrafa yayılmadan kurur ve ertesi güne hazır olur.

IKEA İyi Fikirler - Oyuncakları akıllı saklama çözümleriyle düzenli tutun.

2. Çocuklarınız için rahat erişebilecekleri saklama alanları oluşturarak hazırlanmalarına yardımcı olun.

Çocukların kendi paltolarını rahatça alıp asabilmeleri için askılıkların uygun yükseklikte olduğundan emin olun. Oyuncak bebek evini hazinelerini sergilemeleri için kullanabilirsiniz. (Biz, evimizi hediye paketi kağıdıyla kişiselleştirdik.) Ayakkabıları da yere yakın bir yükseklikteki duvar askısına asarak düzenli durmalarını sağlayabilirsiniz.

3. Çocukların oturma odasında rahatça oynamalarına izin verin.

Oyun bitince oyuncakları farklı ölçülerdeki kutulara koyarak oturma odanızı geri alabilirsiniz. Küçük parçaları bir arada tutmak için bölmeli düzenleyici kullanmayı deneyebilirsiniz. Etrafı toplamak bu kadar kolay olunca belki minikler de size yardım etmek isteyebilirler.