1. Alanınızı ayırın ama sosyal kalın

Ekstra depolama alanı olarak raflar kullanın. Rafları yerleştirmek için bir duvara ihtiyacınız yok, direkleri tavana tutturmanız yeterli. Oluşabilecek dağınıklığı kapaklı kutularda saklayın. Misafirler geldiğinde hazırlıklı olmak için fazladan bir sehpa ekleyebilirsiniz.

ELVARLI Sistemlerini inceleyin

2. Hareketli bir yeşil alan ile esnek olun

Bir elbise askısını bitkilerle süsleyin, tekerlekli olması bir artıdır, böylece onu hareket ettirebilirsiniz. En sevdiğiniz bitki türlerini kullanın veya zemine yerleştirilen ve asılı saksılardaki farklı yeşillikleri karıştırıp eşleştirin. Birkaç sarmaşığı iplikle üst çubuğa tutturun.

3. Dekorasyon ile kişiselleştirin ve bölümlere ayırın

En sevdiğiniz eşyaları sergilerken aynı zaman da odanızı ikiye bölebilirsiniz. Tel paravan yardımı ile çerçeveleri tavandan sarkan tel paravana tutturun ve eşyalarınızı yerleştirmek için klipslerden yardım alın. Yarattığınız odaları vurgulamak için renk kullanın, biz gri ve açık yeşili tercih ettik.

4. Derin bir odaklanma için bölün

Akıllı bir depolama sistemi ile yarı sağlam bir duvar oluşturun. Bu KALLAX rafına her iki taraftan da erişilebilir, ancak yine de iki bağımsız 'oda' hissine sahip olursunuz. Eşyalarınızı düzenlemek ve masanızda yer açmak için farklı ekler kullanın.

Tüm KALLAX raf ünitelerini inceleyin
IKEA-oda boluculerle harikalar yaratin 6
IKEA-a gif of a living room transforming into a sleeping space co b10e6650428ae944876d98806f08a250

5. Açık veya kapalı yatak odasını bölmek için kumaş kullanın

Tavana tutturulmuş bir perde çubuğuna biraz kumaş bağlayın. Dünyadan veya oda arkadaşınızdan uzaklaşmak için perdeyi kapatın. Gün içinde, iki kompakt kanepe bölümü bir oturma alanı oluşturur. Gece olduğunda, depolanmış yatak takımlarını alın ve yatakları hazırlayın.

Tüm perdeleri inceleyin

İyi fikirlerden ilham alın!

IKEA-evcil hayvan urunleri iyi fikirler

Şehrin ortasında sakin bir vaha

Şehirde yaşıyor ancak doğaya hasret mi kalıyorsunuz? Bu sade, yer tasarrufu sağlayan ve gezegensever ipuçları ile yemyeşil ada hayatını kendi balkonunuza taşıyabilir, etrafınızı yeşilliklerle çevreleyebilir ve kendinizi izleyebilirsiniz.

İyi fikirlerden ilham alın
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git