Huzuru bulmak

Günün büyük bir bölümünü ayakta geçiren annenin yorucu hayatı onun tamamen dinlenmeye ve rahatlamaya yönelik bir yatak odası tasarlamasına sebep oldu. Bu nedenle yatak odasının ortasında büyük çift kişilik bir yatak var. Rahatlığını arttırmak içinse %100 pamuktan oluşan nevresimler kullanılmış. Bu düzen sayesinde yatağın arkasında giyinme alanı oluşturmak için geniş bir yer elde edilmiş ve bu kısım perdelerle yataktan ayrılmış. Göreceğiniz gibi çamaşır torbaları da kirli kıyafetlerden plaj eşyalarına kadar birçok eşya için kullanılıyor.

Tüm çamaşır sepetlerini inceleyin
 
Ideas - Home 3 - Kişiye özel alanlar

Farklı şekilde düzenlenmiş rahat bir alan

Yatağı, yatak odasının ortasına yerleştirmek genellikle alışık olduğumuz bir durum değildir. Buradaki yerleşime bakarak fikir edinebilirsiniz.

Yatak odası kılavuzunu inceleyin
 

Anlatılamayacak kadar güzel

Sadece rahatlamak ve uyumak için tasarlanmış bir odada hoş görünen tekstil ürünleri, yumuşak halılar ve ruh haline göre seçilmiş nevresimler olmazsa olmazdır.

Tüm nevresimleri inceleyin
 

Kişiye ait bir alan

Evdeki en büyük oda olmasa da bu evde yaşayan genç kızın odasının işlevselliğine şaşıracaksınız. Bu işlevsellik, saklama alanına sahip yüksek bir karyola, çalışma masası alanı, bir yan sehpa, çekmece ünitesi ve hafta sonu gelen yatılı misafirler için yatağa dönüştürülebilen bir divan gibi birden fazla fonksiyonu olan ve alan tasarrufu sağlayan mobilyalarla elde edilmiş.

Yıllar boyu kullanılabilecek bir oda

Anne ve kız birlikte, hem kendine ait bir alan hissi veren hem de ihtiyaca göre büyüyebilecek bir yatak odası tasarlamış. Beyaz renkte duvar, dokuma halı ve doğal tekstil ürünleri, evin modası geçmeyen tarzıyla uyum sağlarken ilerleyen zamanlarda değiştirilebilecek dekoratif aksesuarlar ve tablolar da tercih edilmiş.

Kişisel detaylar

Odada beyaz bir arka fon bulunduğunda, yıllar boyu eskimeyecek bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca farklı renk ve tarzlardaki minderlerle tamamen sizi yansıtan bir alana sahip olabilirsiniz.

Tüm minderleri inceleyin
 

İşlevsel bir alan kullanımı

Bu oda hem rahat bir şekilde uyumak hem de gün içerisinde kendine zaman ayırabilmek ve tabii ki ders çalışabilmek için tasarlanmış. Alanını verimli kullanmasını sağlayan yüksek karyola, genç kızın küçük odasının çoğunu kaplasa da raflarda çalışma kitapları, dosyalar ve yedek nevresimler için de yer var.

Tüm ranzaları inceleyin
 

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 3 - Kişiye özel alanlar

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 3 - Kişiye özel alanlar

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 3 - Kişiye özel alanlar

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git