Ideas - Home 3 - Hem kıyafetleriniz hem de dünyamız için doğru tercihler

Eşyalarınızı kolaylıkla bulabilmenizi sağlayan cam kapaklı dolap

Uygun ve kullanışlı bir saklama çözümü, kıyafetlerinize daha fazla özen göstermenizi sağlar. Cam kapaklı bir dolap, ihtiyaç duyduğunuz eşyaları daha kolay bulabilmenize ve sahip olduğunuz alanı düzenli tutmanıza yardımcı olur.

Tüm cam kapaklı dolapları inceleyin

 

Kıyafetlerinizi elde yıkamak artık daha kolay

Bazı kıyafetler elde yıkandığında daha uzun süreler kullanılabilir. Biraz zor olduğu doğru ama kıyafetlerinizi yıkadığınız lavabonun hemen yanına deterjanlar, leke çıkarıcılar, eldivenler ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünler için uygun bir düzenleyici yerleştirerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Tüm banyo raflarını inceleyin

Kıyafet yıkama sıklığını azaltabilirsiniz

Hem kendinize daha fazla zaman ayırabilmek hem de daha sürdürülebilir bir yaşam için çamaşır makinenizi daha az çalıştırabilirsiniz. “Tekrar giyilebilecek” kıyafetlerinizi askılara veya duvar raylarına asarak çamaşır sepetinin daha geç dolmasını sağlayabilir ve kıyafetlerinizi daha az sıklıklarla yıkayabilirsiniz.

Tüm çamaşır sepetlerini inceleyin

 

Kullanışlı kıyafet aksesuarları

Evcil hayvanınız mı var? Bir tüy toplayıcı, evcil hayvanınızın tüylerini, tozlarını ve yumakları toplamanıza yardımcı olur. Bu şekilde kıyafetlerinizi hızlıca temizleyebilir ve tekrar kullanabilirsiniz.

Tüm çamaşır ve temizlik çözümlerini inceleyin

Adım adım daha parlak bir geleceğe

Kıyafetlerinizi ufak bir sökük veya yırtık yüzünden çöpe atmak yerine onararak sürdürülebilir bir yaşam için bir adım atabilirsiniz. Bunun için bir kutu veya sepette veya düzenleyicide dikiş seti, yedek düğmeler, iğneler ve diğer eşyaları düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm saklama kutularını ve sepetleri inceleyin

 

Yarı kurutma hem enerji hem zaman tasarrufu sağlar

Ütü yapmayı planlıyorsanız kıyafetlerinizi tamamen kurutmanız gerekmediğini unutmayın. Daha kısa kurutma süreleri hem enerji hem de zaman tasarrufu sağlar ve kıyafetleri ütülemek daha kolay olur.

Tüm ütü masalarını inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git