IKEA-saklama cozumleri 01
{PLR:50231630}
 
{PLR:00291419}
 

Ayaklı askılık hayatı kolaylaştırıyor

Ayaklı bir askılık sayesinde kıyafetlerinizi düzenli tutabilir, havalandırabilir ve kıyafetlerin yıpranmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca, ne giyeceğinize karar vermeniz de kolaylaşır. Tekerlekleri sayesinde askılığı rahatlıkla hareket ettirebilir veya başka bir yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Tüm ayaklı askılıkları inceleyin
IKEA-saklama cozumleri 02
{PLR:09850874}
 

Yaşam alanını kutularla düzenlemek

Şeffaf kutularda tüm eşyalarınızı saklayabilir ve istediğinizde bu eşyalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kutuyu açmadan da aradığınız eşyanın içinde olup olmadığını görebilirsiniz. Bu kutular üst üste yerleştirilerek, yüksekliği ayarlanabilir bir çalışma çözümü de oluşturulabilir.

Tüm saklama kutularını inceleyin
IKEA-saklama cozumleri 03
{PLR:50395382}
 

Daha fazla kıyafet saklamak için hızlı bir çözüm

Gardırop alanınız artık yetmiyor mu? Sentetik kumaştan yapılmış bu fermuarlı kutularda kıyafetlerinizi, nevresimlerinizi ve havlularınızı depolayabilirsiniz ve bu kutuları yatağınızın altına gizleyebilir veya dolapların üzerine kaldırabilirsiniz.

Tüm giysi ve ayakkabı düzenleyicilerini inceleyin
IKEA-saklama cozumleri 04
{PLR:40329868}
 

Düzenli bir antre için ayakkabılıklar

Antrenin ayakkabılarla dolu olması, hem evden çıkışı hem de eve girişi zorlaştırır ve ev kazalarına neden olabilir. Bu katlanabilir ve depolanabilir ayakkabılıkla sahip olduğunuz alanın dağılmasını engelleyebilirsiniz. Kolayca kurabileceğiniz bu ayakkabılıkta üç, altı veya dokuz çift ayakkabı saklayabilirsiniz. Üç ayakkabılığı alt alta yerleştirebilirsiniz.

Tüm ayakkabılıkları inceleyin
Ideas - Home 3 - Hareketli bir yaşam için saklama çözümleri

Tüm ihtiyaçlarınıza yetecek bir çanta

Bu geniş hacimli çantada yer alan birden çok bölme sayesinde, dizüstü bilgisayarınızı, egzersiz ekipmanlarınızı, öğle yemeğinizi ve gün içinde ihtiyaç duyacağınız diğer eşyaları yanınızda taşıyabilirsiniz. Çantanızı sırtınıza takabilir, omzunuza asabilir veya elinizde tutabilirsiniz.

Tüm çantaları inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git