Başlangıç olarak siyah ve beyaz parçalar

Mia bu evi tasarlarken evdeki tüm odalarda mobilyalardan zemine ve hatta duvarlara kadar her noktada siyah ve beyaz tonların kullanılmasını istedi. Her dönem farklı tonlar öne çıksa da bu klasik renkler her zamana uyum sağlayacak.

Tekstil ürünleriyle odanıza güzel bir görünüm kazandırın

Mia, mobilyaların keskin çizgilerini dengelemek ve bu tarza bir doku katmak için uygun bütçeli tekstil ürünlerinden faydalandı. Örneğin, oturma odasındaki kanepe üzerinde farklı desenlere sahip minderler ve zemindeki geri dönüştürülmüş pamuktan yapılmış TIPHEDE halılar odaya farklı bir hava katıyor.

Evinizde kendi tarzınızı yansıtın

Evinizde uygulayabileceğiniz en güzel tarz kendi seçimlerinizdir. Bu evde de özellikle saklama çözümlerinden faydalanarak Mia, evde yaşayan kişilerin önem verdiği eşyaları farklı şekillerde sergilemiş. Aile fotoğrafları, antika eşyalar, hatıralar ve eski aksesuarlar bu eve yaşanmışlık katıyor.

Son ve en önemli adım: aydınlatma

Hem fotoğraf çekerken hem de evinizi düzenlerken aklınızda tutmanız gereken tek bir şey var: doğru aydınlatma çok önemlidir! Mia, aydınlatmanın eve yeni bir hava katmanın en ekonomik yolu olmasına rağmen insanların aydınlatmaya pek önem vermediğine inanıyor. İşin önemli noktası, odalarda farklı amaçlara yönelik birden çok ışık kaynağını bir arada kullanmak. Örneğin, odanın genelini aydınlatmak için sarkıt lamba veya en sevdiğiniz koltuğu aydınlatmak için yer lambası tercih edebilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git