IKEA-uyku 01y
IKEA-uyku 02

Odanızı kardeşinizle paylaşmak

Aynı oda içerisinde bir uyku çözümü dendiğinde akla ilk olarak ranzalar gelse de farklı tercihlerle de herkese uygun bir uyku alanı oluşturulabilir. Örneğin, iki yatak uç uca yerleştirilerek hoş bir tasarım yapılabilir ve oda sakinlerinin kendine ait bir alana sahip olması sağlanabilir.

Tüm çocuk karyolalarını inceleyin
IKEA-uyku 03

Oda içinde oda oluşturmak

Herkesin tek bir odada rahat bir şekilde uyuyabilmesini sağlamak için detaylı bir çalışma yapmanız gerekecektir. Büyük karyolayı odanın ortasına yerleştirerek ve karyolanın başına kalın bir perde asarak arkada kalan alanı farklı bir oda gibi ayırabilir ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Tüm karyolaları inceleyin
IKEA-uyku 04

Yeni nevresimler

Yeni nevresimler serilmiş bir yatağa yatmanın verdiği his başka hiçbir şeyde yoktur. Nevresimlerinizi aynı ya da farklı tarzlarda kullanmaya ne dersiniz?

Tüm çocuk nevresimlerini inceleyin
IKEA-uyku 05

Perdeleri kullanarak yaratıcılığınızı konuşturun

Perdeler odaları bölmek ve ışığı engellemek dışında farklı amaçlarla da kullanılabilir. Odaya dekoratif bir dokunuş katmanıza, uyku alanınızı rahat bir hale getirmenize ve hatta sessiz bir alan yaratmanıza yardımcı olabilirler.

Tüm perdeleri inceleyin
IKEA-uyku 06

Kullanışlı ve fonksiyonel bir komodin

Ailenin tüm üyeleri aynı odadayken komodinlere yer ayırmak zor olabilir. Peki yatağın altına saklayabileceğiniz komodinlere ne dersiniz? Uyumadan önce ihtiyacınız olan eşyalara ulaşmak için komodini yatağın altından çıkarmanız yeterli.

Tüm komodinleri inceleyin
IKEA-uyku 07

Kıyafetlere yer var mı?

Büyük çift kişilik karyolayı odanın ortasına yerleştirerek duvarınızı saklama çözümleri için kullanabilirsiniz. Kıyafetlerinizi saklamak için çok fazla yer kaplamayan ve doğru renkte seçildiklerinde duvarla uyumlu bir görünüm sağlayan şifonyerlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm şifonyerleri inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git