IKEA-yemek masasi 01
IKEA-yemek masasi 02

Tek bir masa yerine iki veya daha fazla masa kullanabilirsiniz

Büyük bir yemek masasına sahip olmanın yollarından biri de iki masayı birleştirmektir. Farklı boyutlardaki masalardan tercih ederek, büyük masayı günlük yemekleriniz için kullanabilir ve küçük masayı kalabalık sofralar için saklayabilirsiniz. Kendinizi iki masayla kısıtlamanıza gerek yok. Üç masayı birleştirerek yemek masanızı daha da esnek bir hale getirebilirsiniz.

Tüm yemek masalarını inceleyin
IKEA-yemek masasi 03

İki fonksiyonlu bir masa

Yemek odasında ekstra bir masaya ihtiyaç duymadığınız zamanlarda ne yapacaksınız? Bu soruya cevabımız çok açık. Bu masaları evin başka bir alanında kullanabilirsiniz. Küçük masanızı, yemek masasını büyütmek için kullanmayacaksanız bir duvara yaslayarak çalışma alanı olarak faydalanabilirsiniz. Peki ya ekstra sandalyeler? Masanızın yanında üst üste koymanız yeterli.

Tüm sandalyeleri inceleyin
IKEA-yemek masasi 08

Masanızda çocuğunuza yer açın

Tüm çocuk sandalyelerini inceleyin
IKEA-yemek masasi 04

Arkadaşlarınızla zaman geçirmek için yeni alanlar yaratın

Bu katlanabilir yemek masası açıldığında, dört kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği bir alan sağlar. Akşam yemekleri, çay keyfi ya da kutu oyunları için uygun bir tercihtir.

Tüm açılır yemek masaları inceleyin
IKEA-yemek masasi 05

Çok fonksiyonlu bir masa tercihi

Alanınızı verimli kullanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan son şey, özellikle de kullanılmadığı zamanlarda çok yer kaplayan mobilyalardır. Bu tarz katlanabilir bir yemek masası, size ihtiyacınız olan alanı sağlayacaktır. Masayı kullanmadığınız zamanlarda katlayabilir, misafiriniz olduğunda masanızı açarak yemeğin keyfine varabilirsiniz.

Tüm açılır yemek masaları inceleyin
IKEA-yemek masasi 06

Kalabalık sofralar için ek alan

Misafirlerin sayısı fazla olduğu zaman daha büyük bir masaya ihtiyacınız olacaktır. Katlanabilir veya açılır kapanır bir masa, gerektiğinde ekstra alan sağlar ve kullanılmadığında rahatlıkla kaldırılabilir.

Tüm açılır yemek masaları inceleyin
IKEA-yemek masasi 07

Farklı fonksiyonlarda kullanabileceğiniz yedek bir masa

Bu gibi bir katlanabilir masadan iki şekilde faydalanılabilir. Masa, kullanılmadığında katlanarak duvara yaslanabilir, az yer kaplayan bir büfe şeklinde kullanılabilir ya da yemek masanızı büyütmenizi sağlayabilir.

Tüm açılır yemek masaları inceleyin

İyi Fikirler'den ilham alın

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git