Verimli kullanılan bir antre

Evlerin genellikle en verimsiz kullanılan alanları antrelerdir. Bu evde ise durum biraz farklı. Bu uzun ve dar alan, ince ve duvara monte edilebilen ayakkabı dolapları kanca ve raylarla değerlendirilmiş. Duvarın üst kısmına doğru olan raylar montlar ve çantalar için kullanılırken alçaktaki raf, evin küçük bireyine uygun bir çözüm sunuyor.

Tüm ayakkabılıkları inceleyin

Evden kolayca çıkmanıza yardımcı olacak antre fikirleri

Yanınızda küçük bir çocuk olduğu zaman evden çıkmak zor olabilir. Çocuğunuz çok hareketli olsa da düzenli bir alanda eşyalarınızın nerede olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu antrede bulunan 2 çekmeceli dolapta anahtarlar, güneş gözlükleri ve eldivenler için bir çekmece ayrılmış ve yanındaki boy aynası, sabah koşuşturmasında evden çıkmadan önce kendinize son kez bakabilmenizi sağlıyor.

EKET ürün serisini inceleyin

Her yaşa uygun kıyafet saklama çözümleri

Bebeğin kıyafetleri katlanarak şifonyerde düzenli bir şekilde saklanıyor ve kıyafet değiştirmek sorun olmaktan çıkıyor. Evin diğer sakinleri içinse içerisinde raf ve raylar bulunan katlanabilir kapaklı bir gardırop, alandan tasarruf sağlıyor ve duvara monte küçük bir dolap, kişisel eşyalarının düzenli bir şekilde saklanmasına olanak tanıyor.

IDANAS ürün serisini inceleyin

Mutfakta zaman geçirmeyi keyifli hale getiren saklama çözümleri

Bu küçük mutfakta tezgahın altındaki ve üstündeki alanlar verimli şekilde kullanılmış. Önünde bir bar taburesi ve üzerinde yemek kitaplarının bulunduğu tezgah, dinlenirken veya akşam için lezzetli yemekler arasından seçim yaparken kullanılabilecek güzel bir alan sunuyor.

Tüm kavanozları inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git