IKEA-surdurulebilir kiler 01
IKEA-surdurulebilir kiler 02

Her şey yerli yerinde

Atık ayırma işleri, çocukların bile yapmak isteyeceği kadar kolay ve eğlenceli olabilir. Temizlemesi kolay plastikten yapılmış atık ayırma kutuları, kapakları sayesinde kokuyu dışarı sızdırmaz ve size kullanışlı bir çözüm sunar.

Tüm çöp kutularını inceleyin
IKEA-surdurulebilir kiler 03

Fazla eşyalar için ekstra alan

Duvarları verimli bir şekilde kullanarak da sürdürülebilirliğe katkı sağlayabiliriz. Raflar, dolaplar ve küçük bir çalışma alanı, hem günlük işler hem de özel projeleriniz için size ihtiyaç duyduğunuz saklama ve çalışma alanını sunabilir.

BROR sistemini inceleyin
IKEA-surdurulebilir kiler 04

Ev yapımı turşular ve reçeller

Tek kullanımlık poşetlerle doğamızı kirletmeye gerçekten gerek var mı? Bu kavanozlara, evde yaptığınız turşuları ve reçelleri koyabilirsiniz. Hatta marketten aldıklarınızı da bu kavanozlara boşaltarak turşu ve reçelleri ev yapımı gibi gösterebilirsiniz.

Tüm kavanozları inceleyin
IKEA-surdurulebilir kiler 05

Sebze bölmesi

Uygun koşullarda saklanan toprakta yetişen sebzeler tazeliklerini uzun süre koruyabilir, hatta kış boyunca dayanabilirler. Tel kapaklı bir dolap sayesinde sebzelerinizi karanlık ve iyi havalandırılan bir bölmede saklayabilir ve gerektiğinde buraya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

IKEA-surdurulebilir kiler 06

Kancalar harikalar yaratabilir

Askılar ve kancalar, çok amaçlı saklama çözümlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Evinizdeki bir eşyayı koyacak yer bulamadıysanız kancalı bir raf işinizi kolaylaştıracaktır. Duvara monte bir kancalı rafın ne kadar çok eşya alabildiğine şaşıracaksınız.

Tüm askı ve askılıkları inceleyin
IKEA-surdurulebilir kiler 07

Tasarrufa yardımcı geniş saklama alanları

Artık uygun fiyata bulduğunuz ürünleri, nerede saklayacağınızı düşünmeden dilediğiniz adette alabilirsiniz. Duvara monte edilmiş dolap çözümleri sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz saklama alanına sahip olabilir ve basamaklı bir tabure yardımıyla istediğiniz tüm malzemelere güvenle ve rahatlıkla erişebilirsiniz.

Tüm depolama ve organizasyon ürünlerini inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git