IKEA-urban summer hold an indoor picnic 01y
IKEA-urban summer hold an indoor picnic 2

Yeşilliklerle anlık etki yaratın

Doğayı eve taşıyın ve evinize saksı bitkilerinden oluşan bir orman kurun. Ne kadar büyük olursa o kadar iyi. Eğer bitki yetiştirme konusunda çok başarılı değilseniz yapay ağaçlar da işinizi görür. Eve gelen misafirlerinizin gözüne ilk çarpan, bu alan olacaktır. Dekoratif aydınlatma ve yemek alanını belirlemek için koruyucu bir "çatı" ile dış mekan hissini daha da artırabilirsiniz. Biz burada ısınmayan, LED'li aydınlatma zinciri ile hoş bir kontrast yaratan tül perde kullandık.

IKEA-urban summer hold an indoor picnic 3

Misafirlerinizi yerde oturmaya davet edin

Geleneksel yemek masasını ve sandalyeleri bir kenara bırakın ve üzeri minderlerle dolu bir halı ile farklı bir oturma alanı yaratın. Böylece herkes rahatça oturabilir, hatta isteyen yere uzanabilir. Orta sehpayı büfe olarak kullanabilir ve misafirlerinize self-servis imkanı sunabilirsiniz.

IKEA-urban summer hold an indoor picnic 4

Yeşili bir araya toplayın

Orta sehpanın alt rafını yapay bitkilerle ve bir-iki renk çiçekle süsleyerek odanın merkezinde dinlendirici bir bölge oluşturun. Pikniğinizi daha gösterişli gösteren peçeteler, dekorasyonun bir parçası olarak da kullanılabilir. Biz burada masanın üstünü, büyük yeşil yaprakların içine yerleştirdiğimiz çiçek şeklinde katlanmış kağıt peçetelerle dekore ettik. Güzel ve pratik oldu!

IKEA-urban summer hold an indoor picnic 5

Çocuklarınızı bitki yetiştirmeye teşvik edin

Tüm çiçek sulama kaplarını inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git