IKEA-how to organize your pax wardrobe 2

Giysilerinizi asın veya katlayın

Gardırobunuza gömlek, elbise, ceket ve palto asmak için KOMPLEMENT raylar ekleyin. Pantolonlarınızı unutmayın, onlar için de KOMPLEMENT sürgülü pantolon askıları ekleyin. Katlanmış giysileri düzenli tutmak için çekmeceleri, sabit veya sürgülü rafları ve sepetleri kullanabilirsiniz. Bu farklı seçenekleri nasıl birleştireceğiniz, neyi depolamanız gerektiğine ve kişisel zevkinize bağlı.

Tüm askı borularını inceleyin
IKEA-how to organize your pax wardrobe 3

Ayakkabılarınız için gurur verici bir yer

KOMPLEMENT ayakkabı rafları ayakkabılarınızın hem elinizin altında olması hem de güzel bir şekilde sergilenmesi için eğimlidir. Kendi tercihinize bağlı olarak raflar yerine ayakkabı düzenleyicisine sahip sürgülü rafları da tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabı depolama seçenekleri, antrede daha kullanışlı olabilir.

Tüm ayakkabı düzenleyicileri inceleyin
IKEA-how to organize your pax wardrobe 4

Küçük şeylerle ilgilenmek

Kemerlerinizin, kravatlarınızın, saatlerinizin, güneş gözlüklerinizin, mücevherlerinizin ve hatta anahtarlarınızın veya cüzdanınızın nerede olduğunu aramak yerine neden KOMPLEMENT raylı çekmeceleri düşünmüyorsunuz? Aksesuarlarınızın hepsi, özellikle eşyaların kaymaması için yumuşak keçeden yapılmış, kolay ulaşılır ayrı bölmelerde saklanabilir.

Tüm raylı çekmeceleri inceleyin
IKEA-how to organize your pax wardrobe 5

Giysilerinizi temiz tutmak için kutular

Çoraplar, iç çamaşırları, mendiller, eldivenler, atkılar için mükemmel olan KOMPLEMENT kutular ile çekmecelere ve raflara bir düzen getirebilirsiniz. Birkaç farklı boyutu bulunan bu kutular, PAX gardırop içi düzenleyicilerinize mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Elbette, IKEA ürün yelpazesindeki açık veya kapalı kutuları arasından da seçim yapabilirsiniz.

Tüm kutuları inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git