IKEA-A flexible home office in the living room 01y
IKEA-A flexible home office in the living room 2

Karıştırın ve eşleştirin

Tüm ofis malzemeleriniz için boydan boya bir duvarı depolamaya ayırarak yerden kazanın. Kendi kişiselleştirilmiş ünitenizi oluşturmak için aynı renkteki çekmeceleri, rafları, kutuları ve evrak raflarını kullanım kolaylığına göre tasarlayabilirsiniz. Dosyaları ve kutuları etiketleyerek düzeni koruyabilir ve aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Büyük kağıt rulolarını depolamak içinse raf ayakları güzel bir alternatif olur.

IKEA-A flexible home office in the living room 3

Esnek mobilyalar seçin

Esnek bir çalışma ortamı size ve üretkenliğinize iyi gelebilir. NILSERIK tabure gibi bir sabit desteğe yatırım yapmak daha aktif oturmanıza ve duruşunuzun gelişmesine yardımcı olur. Çalışma masanıza uygun olarak ayarlamak için taburenin yüksekliğini, oturma yerinin altındaki düğmelere basarak değiştirebilirsiniz.

IKEA-A flexible home office in the living room 4

İşbirliğine yer açın

Katlanan sandalyeleri duvara monte edilmiş kancalara asarak yerden tasarruf sağlayın. Böylece iş arkadaşlarınız geldiğinde fazladan bir-iki sandalye elinizin altında olur. Ev ve ofis arasındaki çizgiyi yumuşatmak ve çalışma alanınıza tazelik katmak için bitkilerle dekore edin.

IKEA-A flexible home office in the living room 5

Hareketli bir çalışma ünitesi yaratın

Ofisinizi, doğal ışığı veya dışarıdaki ilham veren manzarayı yakalamak için evin içinde başka bir yere taşıyabilirsiniz. BEKANT tekerlekli düzenleme ünitesi bir dolap olarak veya gerektiğinde küçük bir çalışma masası olarak kullanılabilir. Yan tarafındaki delikli ve manyetik alana kablolar için kanca takabilir, burada notlarınızı mıknatısla tutturabilirsiniz.

IKEA-A flexible home office in the living room 6

PÅHL

çocuk çalışma masası, beyaz
2.499
Sepete Ekle

Oturma odanızda çocuklarınız için de bir çalışma ortamı yaratın

Tüm çocuk çalışma masalarını inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git