Ideas - Home 3 - Organizasyon, küçük yaşta güzel alışkanlıkların kazanılmasına yardımcı olur
{PLR:30193323}
 
Ideas - Home 3 - Organizasyon, küçük yaşta güzel alışkanlıkların kazanılmasına yardımcı olur
{PLR:70446154}
 

Oyun zamanına hazır oyuncak kutuları

Tüm oyuncaklar yerli yerinde olduğunda oyun zamanı da daha keyifli oluyor. Ayrıca, saklama alanları çocukların ulaşabileceği yüksekliklerde olduğun zaman, oyun bitince oyuncakları toplamak da daha kolay oluyor. Bu da oyun zamanının keyifli geçmesini sağlıyor. Gerçekten eğlenceli bir döngü!

TROFAST saklama ünitelerini inceleyin

Kolayca ulaşılabilir gardırop

Çocuklara özel olarak tasarlanmış kıyafet saklama çözümleri, çocukların aradıklarını kolayca bulabilmelerini ve sabahları rahatça giyinebilmelerini sağlıyor. Aynı rahatlık, temiz kıyafetleri yerleştirmek ve dağınıklığı önlemek için de geçerli.

SMASTAD sistemini inceleyin

Rengarenk askılar

Ahşap askıların aksine bu renkli kıyafet askıları esnek olduğundan, kırılmaları zordur. Ayrıca, ahşap askılara göre daha az yer kapladıkları için kıyafetlere daha fazla yer kalır.

Tüm çocuk askıları ve duvar raflarını inceleyin

Kıyafetlerinizi düzenli tutmanızı sağlayan çözümler

Gardırobunuzun içerisindeki düzenleyiciler, sepetler ve kutular, kıyafetleri temiz ve düzenli tutmanızı ve aradığınızı kolaylıkla bulmanızı sağlar. Ayrıca tişörtler, iç çamaşırları, çoraplar ve diğer kıyafetler için ayrı bölmeler de oluşturabilirsiniz.

Tüm kutuları ve sepetleri inceleyin

Kıyafet yıkama günü

Çocuklar bazen ev işlerine yardımcı olmak için çok istekli olurlar. Bu anlar, çocuklara temizlik alışkanlığı kazandırmak için harika bir fırsat sağlar. Onlardan çamaşır işlerinde size yardımcı olmalarını isteyebilir ve kendi kıyafetlerini nasıl temizlemeleri gerektiğini öğretebilirsiniz.

Tüm çamaşır çözümlerini inceleyin

Geri dönüşüme ayrılmış bir sepet

Çocukların artık oynamadığı oyuncaklarını ve küçülen kıyafetlerini saklamak için bir sepet ayırmak, onlara ihtiyaç duymadıkları eşyaları ihtiyacı olan kişiler ile paylaşmayı öğretmek için harika bir yoldur.

Tüm çöp kutularını inceleyin

Sevimli duvar dolapları

Yatağın yanındaki duvara yerleştirebileceğiniz açık dolaplarda, yumuşak oyuncakları saklayabilir ve uyku vakti geldiğinde çocuğunuzun bu sevimli oyuncaklara kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu dolaplar, sabahları oyuncaklar yerleştirildiğinde sevimli bir vitrine dönüşürler.

Tüm raf ünitelerini inceleyin
Ideas - Home 3 - Organizasyon, küçük yaşta güzel alışkanlıkların kazanılmasına yardımcı olur
{PLR:00428827}
 

Eğlenceli ve düzenli bir oyun alanı için uygun aydınlatma

Düzenli bir oda, aynı zamanda kullanışlı bir çalışma masası anlamına geliyor. Çalışma masasını temiz tutmanın yolu ise uygun aydınlatmayı sağlayan bir çalışma lambasından geçiyor. Günün hangi saati olursa olsun etkinlikler sonrası çalışma masasını temizlemek artık çok kolay.

Tüm çocuk odası aydınlatmalarını inceleyin

Kitapları ve oyuncakları sergileyin

Kitapların ön yüzünün görüldüğü bir saklama ünitesi, okumayı teşvik eder. Bu ünitede kitapları, oyuncakları ve istediğiniz her şeyi sergileyebilirsiniz.

Tüm oyuncak saklama çözümlerini inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git