IKEA-The perfect new to school desk 01y
IKEA-The perfect new to school desk 02

İster büyükler ister küçükler için olsun, bir çalışma masasının en temel fonksiyonu, materyalleri akıllıca organize etmesidir. Çocuklar burada okurken, sayıları öğrenirken, yeni fikirler keşfederken ve hayal güçlerini kullanırken saatlerini harcayacaklar. Onlara, her seferinde bir şeye odaklanmalarını kolaylaştıracak bir alan yaratın. TROFAST saklama çözümleriyle, okul ödevlerini, sanat çalışmalarını ve geri dönüşüme gidecek kağıtları düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

IKEA-The perfect new to school desk 03

Buradaki anahtar kelime, rahatlık. Biraz ortam aydınlatmasının yanı sıra masanın üzerinde de direkt bir aydınlatma olmasına dikkat edin. Sağlam ve ergonomik bir sandalye de olmazsa olmazlardan. Hatta kendiniz için de bir sandalye eklemeyi unutmayın. Bizim önerimiz, aynı zamanda raflara da uzanmanızı kolaylaştıracak basamaklı bir tabure.

IKEA-The perfect new to school desk 04
IKEA-The perfect new to school desk 05
IKEA-The perfect new to school desk 06

Masanın temel elemanlarını düzenli tutmak için çekmece içi bölmeli düzenleyiciyi, defter ve kitaplar için baş üstü raflarını, günlük programları asmak için de mıknatıslı panoyu kullanabilirsiniz.

IKEA-The perfect new to school desk 07
IKEA-The perfect new to school desk 08

Her zaman ders, ders, ders olmaz ki! Arada bir yaratıcı girişimlere de yer açmak lazım. Martina duvara bir perde çubuğu monte ederek perde halkalarıyla bu çubuğa küçük sepetler astı. Çubuk aynı zamanda masa üstündeki kalabalığı azaltmak ve rulo kağıt asmak için de harika bir fikir. Son olarak masa üzerine koyacağınız bir sümen ile masanın boyanmasını ve çizilmesini önlemiş olursunuz.

“Sanat projeleri yapmayı çok seviyorum, bu yüzden annemden bana resim ve el işi malzemelerimi koyabileceğim şekilde bir çalışma masası yapmasını istedim.”
Greta, 7 yaşında

IKEA-The perfect new to school desk 09
IKEA-The perfect new to school desk 10
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git