IKEA-Smart ideas for small kitchens 01
IKEA-Smart ideas for small kitchens 03
IKEA-Smart ideas for small kitchens 04
IKEA-Smart ideas for small kitchens 05

Daha fazla saklama alanı için yeni yollar bulun.

Küçük mutfağınıza daha fazlasını sığdıramayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Yukarıya, aşağıya ve köşelere iyi bakın ve kapıları gözden kaçırmayın. Ray veya ufak dolaplar ekleyebileceğiniz birkaç ekstra yer keşfedebilirsiniz. Zemin alanını boş bırakmak istiyorsanız raf çıkıntılarına veya radyatörlere bir şeyler asmayı deneyebilirsiniz. Kiralık bir dairede yaşıyorsanız, açık raflar veya duvara sabitlenmiş modüler çözümler, zaman içinde ekleme yapabileceğiniz ya da taşınırken yanınızda götürebileceğiniz hesaplı saklama alanlarına dönüşebilir.

IKEA-Smart ideas for small kitchens 06

“Konuklarımızla yemek masası etrafında toplanmayı seviyoruz. Bu masa dar bir alanı verimli bir şekilde kullanan yaratıcı bir tasarım.”

IKEA-Smart ideas for small kitchens 07

Saklama çözümlerinize eğlence katın.

Mutfak gereçlerinize kişiliğinizi yansıtacak bir saklama çözümü yaratmak için yazı tahtası, tebeşir ve çiviler kullanarak ortama neşe katın. Dış çizgiler sayesinde herkes hangi aksesuarın nereye asılacağını bilir

IKEA-Smart ideas for small kitchens 08

Tezgahınızı temiz tutun.

Dağınıklığı ortadan kaldırarak çalışma alanınızı verimli bir şekilde kullanın. Kesme tahtaları, mutfak aletleri, hatta yiyecekler bile size daha fazla hazırlık alanı bırakacak şekilde duvarlara asılabilir.

IKEA-Smart ideas for small kitchens 09

En sık kullandığınız gereçleri elinizin altında tutun.

Sık kullandığınız malzemeleri duvar rafında tutarak ve seyrek kullandıklarınızı daha üst raflara yerleştirerek günlük rutini daha sadeleştirebilirsiniz. Kahve seviyorsanız neden bütün ihtiyaçlarınızın tek bir rafta bulunduğu bir kahve alanı yaratmayasınız ki?

IKEA-Smart ideas for small kitchens 10

“Tekerlekli servis arabaları ekstra çalışma alanlarıdır. Bunları mutfakta da, oturma odasında TV karşısında iş yaparken de kullanabiliriz.”

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git