4 ayaklı dostalarımızın her şeyi IKEA!

IKEA'nın yeni koleksiyonu LURVIG, evdeki kedisini veya köpeğini sadece bir evcil hayvan olarak değil, ailenin bir ferdi olduğunu hissedenler için özel tasarlandı. Yeni evcil hayvan ürünleri ile kendiniz için güzelleştirdğiniz yaşam alanlarını şimdi de kediniz veya köpeğiniz için yaratabilirsiniz.

İsveççe 'tüylü' anlamına gelen LURVIG Serisinde, kedi ve köpekler için yataklar, minderler, mama ve su kapları, tasmalar ve taşıma çantaları yer alıyor.

Ailenin sevimli üyeleri

Her evcil hayvanın kendi kişiliği ve ihtiyaçları vardır ancak 5 nokta ortaktır: Hepsi uyumaya, yemek yemeye, oynamaya, hareket etmeye ve bize yakın olmaya bayılır. LURVIG ürün ailesi, bu temel fikirden yola çıkarak tasarlandı.

Uyuması rahat, temizlemesi kolay yataklar

Evcil hayvanlarımızın arkasından tüy toplamanın ne kadar zahmetli olduğunu biliyoruz. Suya dayanıklı ve tüy tutmayan kumaştan yapılmış bu akıllı minderi deneyin. Minder kılıfı çamaşır makinesinde yıkanabildiği için kedi ve köpeğinizin yatağını temiz tutmak çok kolay.

Kediniz için mükemmel evi yaratın.

LURVIG Serisinin en güzel yanı IKEA'nın klasik ürünlerine mükemmel bir şekilde uymasıdır. KALLAX raf ünitesi ile birlikte kullanabileceğiniz bu kedi evi gibi. LURVIG Serisi, evdeki mobilyalarınızla kolayca uyum sağlayan, zekice tasarlanmış aksesuarlara sahiptir.

Tüm LURVIG ürünleri:

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git