IKEA-A colourful and cosy small space for two 01y
IKEA-A colourful and cosy small space for two 2

Alanı verimli kullanın

3'lü köşe kanepeyi odanın ortasına yerleştirerek duvarlarda farklı tarzda kapaklı dolap için yer açmış olursunuz. Gün içinde nevresim takımınızı ve yastıklarınızı oturma yerinin altındaki saklama alanına koyarak ortadan kaldırabilirsiniz.

IKEA-A colourful and cosy small space for two 3

Yemek yiyin, yaratın, oynayın ve bunu tekrarlayın

Küçük bir alanda yaşamanın avantajı, birbirinizden hiç uzak olmayışınızdır. Odayı, çeşitli etkinlikler için bölünmüş farklı bölgeler şeklinde düşünün. Açılabilir bir masa, yemek masasından birlikte veya kendi başınıza el işi yaptığınız hobi masasına kadar farklı aktiviteler için kullanılabilir.

IKEA-A colourful and cosy small space for two 4

Renklerle cesurca oynayın

Parlak renkli oyuncaklar ve giysiler çocuklara çok çekici gelir. Evi dekore ederken bu renklerden bazılarını kullanmak çocukların evleriyle bağlantılı hissetmelerine yardımcı olur. Dar bir alanda çok renk biraz yorucu olabilir, bu yüzden kullanacağınız ana renkleri ve onlarla uyumlu tonlardaki aksesuarları seçin.

IKEA-A colourful and cosy small space for two 5

Yaratıcı düşünün

Evinizi paylaşıyorsanız, hele bir de tek odalı bir stüdyo dairede yaşıyorsanız, alanı farklı bölgelere ayırarak ayrı odalara sahip olduğunuz illüzyonunu yaratabilirsiniz. Burada duvar rengiyle uyumlu olması için mavinin farklı tonlarındaki kumaşlar birbirine dikilerek bir alan hissi oluşturulmuş. Bu, odayı olduğundan daha büyük gösterirken herkese bir parça mahremiyet de sağlıyor.

IKEA-A colourful and cosy small space for two 6

Beğendiklerinizi öne çıkarın, gerisini saklayın

Sevdiğiniz objeleri cam kapaklı vitrinlerde sergileyerek uzun süre koruyabilir, böylece alanınızı kişiselleştirebilirsiniz.

IKEA-A colourful and cosy small space for two 7

Saklama alanını şıklaştırın

Küçük alanlarda pratik olmak çok önemlidir, ancak aynı zamanda şık bir depolama için etrafa bakın. Koyu renkte kapaklı bir depolama alanı kullanarak odada cesur ama dengeli bir görünüm yaratın. Bu koyu kırmızı renkli çekmeceli şifonyer aynı zamanda mavi duvarla hoş bir kontrast oluşturur. (Boyu 75 cm'den uzun olan tüm mobilyaları duvara sabitleyerek devrilme riskinden kaçının.)

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git