IKEA-Cool yet practical teen bedrooms 01y
IKEA-Cool yet practical teen bedrooms 02

Axel'in odası

Aynalar, küçük alanları geniş göstermek konusunda harikalar yaratır. Hele buradaki ayna gibi arka tarafında dahili bir giysi asma rayı varsa. Özellikle odada gardırop için yeterli alan yoksa. Çocuklarınızın favori aksesuarlarını veya kot pantolonlarını nerede bulacaklarını bilmek sabahları zaman kazanmalarına yardımcı olacaktır

IKEA-Cool yet practical teen bedrooms 03

Çocuğunuzun odasında zaman geçirmesi için kolayca taşınabilen ve üst üste istiflenen sandalyeler ve taburelerle esnek bir alan yaratmasına yardımcı olun. Katlanabilir sandalyeyi aynı zamanda komodin olarak da kullanabilirsiniz.

IKEA-Cool yet practical teen bedrooms 04y
IKEA-Cool yet practical teen bedrooms 05

Arvid'in odası

Arvid, odasında geleneksel bir raf kullanmak yerine, dergileri ve gözlükleri için metal bir mutfak rayı kullanıyor. Bu, tarzını gösterebileceği ve eşyalarını hemen yatağının yanında, elinin altında tutan basit bir saklama çözümü. "Kare biçimli ve çelik görünümlü endüstriyel tarzı seviyorum." diyor Arvid.

IKEA-Cool yet practical teen bedrooms 06

Çocuğunuzun odasını şık ve modern bir depolama alanı ile düzenli tutmasına yardımcı olun." Odama sık sık arkadaşlarım geliyor ve zamanımızın çoğunu bilgisayar oyunları oynayarak geçiriyoruz." diyen Arvid, oyun koleksiyonunu kapaklı dolaplar içinde düzenli bir şekilde saklıyor.

IKEA-Cool yet practical teen bedrooms 07y
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git