IKEA-Home visit set up a creative office space 01
IKEA-Home visit set up a creative office space 2
IKEA-Home visit set up a creative office space 3

Toni’nin çalışma masası sıkışık, dağınık ve düzensizdi. İç tasarımcımız, bu durumu düzeltmek için üç basit adımı izledi:

1. Alanı genişletin

Bazen küçük bir alana büyük mobilyalar sığabilir. Tasarımcımız Asa büyük bir çalışma masasının sadece çalışmak için değil, masanın alana orantılı olarak daha iyi oturacağına ve alanı düzenlemeye yardımcı olacağına da karar verdi. Ayaklı geleneksel bir masanın yerine, LINNMON çalışma masası tablasını ALEX çekmecelerle birleştirdi. Bu çekmeceler aynı zamanda ayak görevi görerek Toni’nin masasının altındaki kullanılmayan alanı akıllıca kullanılan bir kapalı depolama alanına dönüştürdü.

IKEA-Home visit set up a creative office space 4

2. Küçük şeyleri organize edin

Toni, gördüklerinden ilham alıyor; bunlar kartlar, notlar, rozetler olabilir. VAGGIS mantar pano ve SKADIS çok amaçlı pano, ilham aldığı şeyleri düzenli bir şekilde sergilemenin yanı sıra önemli notlarını göz önünde tutabileceği bir alan yaratıyor.

IKEA-Home visit set up a creative office space 5

3. Aydınlatmanızı güçlendirin

Çalışma masasını pencere önüne yerleştirerek doğal günışığından yararlanın. Yine de masanızın üzerinde direk aydınlatma veren bir masa lambasının olması olduğundan emin olun. Böylece çalışırken nereye gerekiyorsa ışığı oraya yönlendirebilirsiniz.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git