IKEA-throw a spontaneous garden party 01y

Her ihtimali düşünün

Bahçenize veya terasınıza evin herhangi bir odası gibi davranın ve öncelikli olarak konforu düşünün. Tekstiller, aydınlatma ve eğlence amaçlı aksesuarlar, dış mekanı daha davetkar hale getirir ve bu aksesuarlar, gerekirse, kolayca içeri taşınabilir. Ayrıca, misafirlerinizi güneşten korumak için bir gölgelik asarak ve akşam saatlerinde yaşanabilecek serinlik için elinizin altında hafif battaniyeler tutarak gündüzden geceye geçişi de planlayın.

IKEA-throw a spontaneous garden party 2

Kendi servisini kendin yap tabakları

Yiyecek işini fazla abartmayın. Tapas tarzı atıştırmalıklar için küçük tabakları, çerezler için kaseleri kullanın ve son zamanlarda trend haline gelen kesme tahtaları üzerinde yapılan servisten ilham alın. Bu rüstik hava ile neredeyse hiç çaba sarf etmeden gözleriniz ve karnınız için bir ziyafet verebilirsiniz. Sadece tabak çanağı, çatal bıçağı ve bardakları el altında tutun. Yaz günü serinleten meyveli içeceği musluklu kavanozda ortaya getirin, herkes istediği kadar kendi alsın.

IKEA-throw a spontaneous garden party 3
IKEA-throw a spontaneous garden party 4
IKEA-throw a spontaneous garden party 5
IKEA-throw a spontaneous garden party 6

"Arkadaşlarımı ve çocuklarını cuma gecesi bahçemde ağırlamak, hafta sonuna başlamak için harika bir yol. Birlikte hava kararıncaya kadar oturuyor, yemek yiyip sohbet ediyoruz."

Arkadaşlarınıza eşlik edin

Marion ve Frédérick çiftinin Kuzey Fransa'daki evlerine gittiğimizde, arkadaşları için verdikleri davetten ilham aldık. Siz de deneyin; ortamı hazırlayın, her parçayı yerleştirin, ardından rahatlayın, onlara katılın ve birlikte eğlenin. Bu aynı zamanda sizin de partiniz!

IKEA-throw a spontaneous garden party 07y
IKEA-throw a spontaneous garden party 08

Bahçe partinizi çocuklarınızla eğlenceli hale getirin

Tüm masa sandalye takımlarını inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git