IKEA-bring a holiday vibe to a city balcony 01y
IKEA-bring a holiday vibe to a city balcony 02

Mobilyaları katlayın ve taşıyın

Yaz doğaçlama mevsimidir, plan veya liste yapmadan, sadece anın tadını çıkarabileceğiniz bir dönem. Size iyi gelen şeylerden, özellikle de güneş ışığından yararlanmak için harika bir mevsim. Hemen katlayıp dış mekana taşıyabileceğiniz ve havanın dönmesiyle hemen toplayıp içeri alabileceğiniz hafif mobilya ve aksesuarlara hazır olun.

IKEA-bring a holiday vibe to a city balcony 03

Açık hava mutfağı

Dışarıya yemek pişirme ve servis yapma alanı kurarak açık hava büfenizi geliştirin. Alanınız sınırlıysa, üstünde barbeküsü, alt rafında tabaklar ve diğer hazırlık malzemeleri için depolama alanı olan, yan tarafında da el havluları ve barbekü aletleri için kancaları bulunan bir servis arabası edinin. Hatta daha kolay hareket edebilmeniz için tekerlekleri varsa daha iyi!

IKEA-bring a holiday vibe to a city balcony 04

Saksı bahçesi

Saksılı bahçeler, doğayı küçük bir açık alanın kalbine taşımanın akıllıca bir yoludur. Şehirde alanınızı belirlemek ve mahremiyet yaratmak için büyük saksılarda güzel kokulu bitkiler ve taze otlar yetiştirin. Bir teras veya balkon için, dayanıklı ve aynı zamanda ağır toprağı dengelemek için hafif saksılar edinin.

IKEA-bring a holiday vibe to a city balcony 05

Uzun ömürlü tabaklar

Piknik yapmanın rahatlığını evinizin balkonuna ya da bahçesine taşıyın. Konuklarınız yiyecek dolu tabaklarla dolaşacak ve bardaklar köşelerde kalacak. Kırılma veya tek kullanımlık tabak, bardak israf etme durumuna karşı dayanıklı plastik tabak ve bardaklar edinin; kırılmayan, güzel görünen ve tekrar kullanılabilen!

IKEA-bring a holiday vibe to a city balcony 06

Eğlenceli aydınlatmalar

Güneş varken neden lamba kullanalım? Çünkü lambalar hoş bir ruh hali yaratırlar. Onları iç mekanlarda kullandığınız lambalar gibi kullanın. Rahat köşelerde oturup sohbet etmek için LED mumları gruplayın, ışıltı eklemek için aydınlatma zincirleri asın ve daha parlak ve dekoratif aydınlatma için büyük fenerlerle dekore edin. Daha akılcı bir seçenek için SOLVINDEN gibi güneş enerjisiyle çalışan lambaları seçebilirsiniz. Gün boyunca topladıkları enerjiyi, geceyi aydınlatmak için kullanırlar.

IKEA-bring a holiday vibe to a city balcony 07

Çocuklarınıza renkli bir masa kurun

Tüm çocuk yemek takımlarını inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git