Her yaşa uygun çözümler

Bu oturma odası aile bireylerinin hem birlikte hem de bireysel olarak vakit geçirebileceği şekilde düzenlenmiş. Burada yetişkinler kitap okumak gibi sevdikleri aktiviteleri yaparken çocuklar da eğlenceli vakit geçirebiliyor. Bu odada çocuklarla birlikte kitap okuyabilir, onlara masallar anlatabilir ve yaptıkları el işlerini diğer aksesuarların yanında gururla sergileyebilirsiniz. Hepsi bir araya geldiğinde sıcak ve çocuk dostu bir ortam elde ediliyor.

Tüm çocuk oyuncaklarını inceleyin

Aileniz için saklama çözümleri

Oyuncaklar, kutu oyunları ve kitaplar... Bu alanda tüm eşyalara yer var. Eğlence vakti sona erdiğinde ve uyku zamanı yaklaştığında bu duvara monte büfeler, tüm eşyaları tekrar ihtiyaç duyulacakları zamana kadar düzenli bir şekilde saklıyor.

HAUGA Serisini inceleyin

Piyano köşesi

Bu evde yaşayan minik sanatçıları günün yarısında piyano köşesinde çalışırken bulabilirsiniz. Kalan zamanlarda ise hemen yan taraftaki kanepede! İkili uzanma koltuğu, gün içerisinde biraz dinlenmek için rahat bir alan sunuyor.

Tüm kumaş kanepeleri inceleyin

Minik sanatçılara yer açan bir ev

Evde de güzel vakit geçirebilecekken yağmurlu günlerde dışarı çıkmaya hiç gerek yok. Kağıtların ve boya kalemlerinin bulunduğu sanat köşesinde geçirilen birkaç saat hem yetişkinlere hem de çocuklara eğlenceli ve verimli zaman geçirme olanağı sağlıyor. Saklama alanına sahip olan sandıklar, kutular ve banklar, bu alanın hızla ve kolayca eski haline dönmesini sağlıyor.

Tüm el sanatları ve kırtasiye ürünlerini inceleyin
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git