Her dış mekan yaşam alanına uygun APPLARÖ Serisi

İster küçük bir balkonda 2 kişilik bir masa ister bahçede geniş bir oturma grubu olsun, APPLARÖ Serisini farklı dış mekan yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Kanatları açılıp kapanabilir masaları ve katlanabilir sandalyeleri ile dar alanda size yer kazandırırken farklı oturma parçalarını birleştirerek istediğiniz ölçüde ve şekilde kanepeler oluşturabilirsiniz.

IKEA APPLARÖ Serisi

Kahvaltıda da mangalda da herkes için yer var.

Bahçede düzenlediğiniz kalabalık bir hafta sonu kahvaltısı veya bir mangal partisi gözünüzü korkutmasın. Kanatlı yemek masası ve katlanabilir yemek masası modelleri ile davetli sayısına göre masanızı ayarlayabilirsiniz. APPLARÖ bahçe ve yemek mobilyaları, açık havada bir araya gelip yemek için istediğiniz ortamı yaratmanıza yardımcı olur.

IKEA APPLARÖ Serisi
 
IKEA APPLARÖ Serisi
 
IKEA APPLARÖ Serisi
 
 

Yazlık yaşam alanınız, balkonunuz.

Balkonunuzu, ihtiyacınıza göre kanatları açılabilir veya katlanabilir masa ve sandalyelerle ya da bar masası ve sandalye seti ile mükemmel bir açık hava yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Üst üste konabilen veya katlanabilen sandalyeler balkonda alana ihtiyacınız olduğunda size pratik bir çözüm sunarken duvar paneli ve masa ile depolamayı veya dekorasyonu duvara taşıyabilir, bankın üzerine yerleştirdiğiniz birkaç renkli minder ile rahat bir oturma alanı dahi yaratabilirsiniz.

Güneşin tadını çıkartmanın tam zamanı

Rahatça uzanıp dinlenebileceğiniz şezlonglar, plaj dönüş akşam güneşinin tadını çıkarmak için bahçenizde size yeni bir alan yaratır.

İster üzerine oturun, ister içine depolayın.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git