IKEA-an easy garden for happy times 01
IKEA-an easy garden for happy times 02

Klasik tarzda yemek alanları

Zarif tasarımıyla sunulan bu bahçe masası, uzun öğle yemekleri ve yaban mersinli kek eşliğinde akşamüstü kahvesi için mükemmel bir oturma alanı yaratır. Toz kaplı çelikten üretilen bu bahçe masası dayanıklıdır ve uzun süre boyunca yeni görünümünü koruyacaktır. Tam bir rahatlık yaratmak için istiflenebilir rattan koltuklar eklemeyi unutmayın.

Tüm bahçe mobilyalarını inceleyin

Dış mekanınızda yemek pişirmek artık çok kolay

Barbekü veya mangal mı yapmak istiyorsunuz? Kömürlü barbeküye sahip bu dış mekan mutfağı, cızırtılı ve lezzetli bir ziyafet hazırlamayı kolaylaştırır. Geniş pişirme alanı ve barbekü kapağının üzerinde bulunan termemotre gibi özellikler, pişirmenizi kolaylaştırdığından dolayı konuklarınızla daha fazla ilgilenmeniz için size zaman kazandırır.

Tüm mangalları ve barbeküleri inceleyin

Gölgede eğlence

Yaz aylarının keyfini çıkarttığınız öğleden sonra dinlenmelerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz, özellikle de şemsiyelerin mükemmel UV korumasına sahipseniz. Şemsiyenin tentesini kolaylıkla çıkarabilir ve makineye atarak, taze ve temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Şemsiyenin taban kısmı da dayanıklı olması için UV ile stabilize edilmiştir, böylece güzel görünümü bir süre daha devam edecektir.

Tüm şemsiyeleri ve çardakları inceleyin

Duvarsız bir bahçe

İster güneşten saklanmak için serinletici bir gölge arıyor olun, ister hafif çiseleyen yağmurdan kaçmak için bir korunak, çardaklar dış mekanınızı hayata geçirir. Üstelik birden fazla çardağı bir araya getirerek daha büyük bir dış mekan alanı yaratabilirsiniz.

Tüm çardakları inceleyin
IKEA-an easy garden for happy times 06

Dış mekan stili, iç mekan konforu

Bir tarafına ayak uzatma taburesi eklenince uzanma koltuğuna dönüşen modüler 3’lü bahçe kanepesi, siz ve aileniz bahçede dinlenmek istediğinizde ihtiyacınız olan tek şeydir. Bakım gerektirmeyen plastik rattandan yapılmış olup, kaymaz ve solmaya karşı dayanıklı bahçe mobilya minderleriyle hayatı her yönden kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Tüm bahçe oturma gruplar ve setlerini inceleyin

Dış mekanınız için ihtiyacınız olan her şey

Yeni bir dış mekan alanı yaratmaya hazır mısınız? İşte hayatınıza kolayca uyum sağlayan bir dış mekan yaratmanıza yardımcı olacak tüm ürünler.

Açık havada yemek yemeye stil katan mutfağın olmazsa olmazları

Tüm züccaciye ürünlerini inceleyin

İlham veren diğer balkon, bahçe iyi fikirlerini inceleyin

IKEA-an easy garden for happy times 07

Bahçe aksesuarları ve ahşap renk bu küçük dış mekana rahatlık getiriyor

Bu küçük balkon neredeyse ekstra bir oda gibi hissettiriyor; sıcak, rahat ve sanki içerideymişsiniz gibi saran bir oda hissine sahip. Geleneksel tarzda balkon mobilyaları, ahşap detaylar, sarkan bitkiler ve çok sayıda yerden tasarruf sağlayan ipucu içeren bu dış mekan görünümü, vakit geçirmek için harika bir yer!

İyi fikirlerden ilham alın
IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git