Nakliye Hizmeti

Mağazadan Nakliye Hizmeti

Arabanız büyük değilse, aldıklarınızın adresinize taşınmasını istiyorsanız, düşük bir ücret karşılığında, size yardımcı olabiliriz.

Şehir içi Nakliye Hizmeti*
1.000 TL’ye kadar 50 TL
1.000 TL üzerinde ise toplam ürün bedelinin %5 'i olarak hesaplanmaktadır.

Şehirdışı Nakliye Hizmeti*
150 km'e ve 500 TL’ye kadar 50 TL
150 km ve üzeri ve 500 TL’ye kadar 60 TL
150 km'e kadar ve 500 TLüzeri ürün bedelinin %10 'u
150 km ve üzeri ve 500 TL üzerinde ise toplam ürün bedelinin %12 'si olarak hesaplanmaktadır.

Koltuk ve Kanepelere Özel Nakliye Hizmeti:
Şehir içi Nakliye Hizmeti;
0 - 1.000 TL arası 50 TL,
1.001 TL – 2.999 TL arası
ürün bedelinin %5'i
3.000 - 5.000 TL arası 250 TL,
5.000 TL üzeri 300 TL
olarak hesaplanmaktadır.

Küçük ve kırılabilir, canlı bitki ve benzer hassas ürünler için nakliye hizmeti verilmemektedir.

Cam içerikli ürünler ve aynalar için yalnızca paketleme ücreti ödendiğinde nakliye hizmeti verilmektedir.

Şehir dışı teslimatlarımız, müşteri adres kapısına teslim olarak mobilya ve aksesuar için kargo hizmeti ile sağlanmaktadır.

Fırsat köşesi ürünleri garantisiz olarak taşınmaktadır.

Nakliye Servisi ürünün gerçek satış fiyatı üzerinden verilmektedir.

Mağazadan Nakliye Hizmeti detayları için tıklayın.

 

İnternet Mağazası Nakliye Hizmeti

İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, siparişin büyüklüğü ve teslimatın yapılacağı ile bağlı olarak Horoz Lojistik, Borusan Lojistik, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Jetizz, Kolay Gelsin veya Kargoist firmaları tarafından sunulmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine gönderilmektedir. Sipariş kargo şubesine geldiğinde, alıcı haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Ürünlerinizin büyüklüğüne göre kargo firmaları adrese teslim veya telefon ihbarlı şubeden teslim alabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

İnternetten yapılacak Mobilya & aksesuar alışverişlerinde minimum sipariş bedeli 150 TL olarak belirlenmiştir. Kargo ücreti, 150 TL ve üzeri alışverişlerde aldığınız ürünlerin toplam bedelinin %10'u kadardır.

Gıda Marketinden yapılacak alışverişlerde minimum sipariş bedeli 50 TL olarak belirlenmiştir. 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Önemli Bilgilendirme

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 444 4 532 no'lu telefon numarasını arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

İnternet Mağazası Nakliye Hizmeti detayları için tıklayın.
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git