DELAKTIG Koleksiyonu

İsveç dilinde "dahil olma" anlamına gelen DELAKTIG, büyük oranda işbirliğine dayanan bir koleksiyon. Genellikle bir tasarım ekibiyle çalışan IKEA, bu sefer tasarımcı Tom Dixon'un önderliğinde dünya çapında 75 tasarım öğrencisinin katkısıyla DELAKTIG Koleksiyonu'nu ortaya çıkardı.

DELAKTIG Koleksiyonu

Tasarım standartlarına meydan okuyan koleksiyon

Daha küçük evler, aynı anda gerçekleşen birçok aktivite ve teknoloji aracılığıyla gelişen yeni sosyalleşme alanları, günlük yaşamımızı sürekli olarak şekillendiriyor. DELAKTIG Koleksiyonu, modern dünyada daha iyi bir sosyalleşme çözümü olarak tasarlandı. Koleksiyonun bu çok yönlülüğü, ister büyük sınav için çalışmak olsun, ister habersiz gelen arkadaş grubu olsun, günlük yaşamın sürprizlerine hazırlıklı olmanıza yardımcı olur.

DELAKTIG Koleksiyonu

Yaşam için platform

Geleneksel tasarım uygulamalarına meydan okuyan DELAKTIG Koleksiyonu, herkesi bir parça eklemeye veya parçaları tamamen değiştirmeye davet ediyor. Yaşam platformunu tamamlayacak eklentiler ve aksesuarlar ile farklı yaşam tarzlarına ve aktivitelere uygun, değişik kombinasyonlar yaratmak sizin elinizde. İster bir lamba veya sehpa ekleyin, ister minderlerin yerini değiştirin, DELAKTIG ile yaşamınıza uygun bir oturma platformu yaratabilirsiniz.

DELAKTIG Koleksiyonu
+
DELAKTIG Koleksiyonu
+
DELAKTIG Koleksiyonu
DELAKTIG Koleksiyonu

"DELAKTIG Koleksiyonunu boş bir tuval gibi düşünün. Oturma ünitesinin büyüklüğüne karar verdikten sonra, ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi düşünerek diğer parçaları belirleyin. Bu koleksiyonun parçaları sabit olmadığı için istediğiniz zaman yan sehpayı kahve molasından çalışma alanına dönüştürebilirsiniz."

Tom Dixon

DELAKTIG Koleksiyonu
+

Esnek, modüler ve modern

Geleneksel döşeme üretiminin ve tasarımının aksine, DELAKTIG Koleksiyonundaki parçalar endüstriyel bir tarzda tasarlandı. Sıkıştırılmış alüminyum iskelet, hafif ve dayanıklı olmasının yanı sıra esneklik, konfor ve minimal bir estetik sağlar. DELAKTIG Koleksiyonu ile yaşam platformunuzu ihtiyaçlarınıza ve ruh halinize göre kişiselleştirebilir, kolayca yeni fonksiyonlar ekleyebilirsiniz.

DELAKTIG Koleksiyonu
+
DELAKTIG Koleksiyonu
+

DELAKTIG Koleksiyonu Ürünleri