Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

IKEA mağazalarında size en uygun biçimde ödeme yapabilirsiniz.

Nakit, döviz (Dolar, Euro ve Sterlin), ATM kartları, Visa, Mastercard, Electron ve Maestro kartları geçerlidir.

250 TL'ye kadar olan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde Garanti BBVA* ve İş Bankası* kredi kartları ile vade farksız 3 taksit, 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde ise vade farksız 6 taksit fırsatı vardır. IKEA Aile Kart sahiplerine ise 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde Garanti BBVA* ve İş Bankası* kredi kartları ile vade farksız 9 taksit uygulanmaktadır.

HSBC**, Akbank**, Ziraat Bankası**, QNB Finansbank**, Paraf** ve Yapı Kredi Bankası** kredi kartları ile tüm mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 3 taksit imkanı bulunmaktadır. IKEA Aile Kart sahiplerine ise, 250 TL ve üzeri alışverişlerinde HSBC**, Akbank**, Ziraat Bankası**, QNB Finansbank**, Paraf** ve Yapı Kredi Bankası** kredi kartları ile vade farksız 6 taksit uygulanmaktadır.

Vade farksız taksit kampanyaları 17 Ekim 2022 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer banka kartlarındaki vade farklı taksit seçeneklerini öğrenmek için Müşteri Hizmetleri'ne danışabilirsiniz.

* - Garanti BBVA kredi kartları, Bonusnet bankalarının bonus özellikli kartları (Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business ve Türkiye Finans Happy Zero hariç) kampanyaya dahildir. Vadeli Taksit, Garanti Corporate, Filo Flexi ve Türkiye Finans Happy Zero kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
- İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum kart, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç Kart ve ticari kredi kartları için geçerlidir. Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri kampanyaya dahil değildir.
** - Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
- Axess, Free, Wings ile bu kartların ek kartları ve sanal kart sahipleri 6 taksit imkanından faydalanabilir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
- Ziraat Bankası’nın Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak kartları için geçerlidir.
- QNB Finansbank’ın tüm bireysel kartları için geçerlidir. Ticari kartlarda maksimum 3 taksit geçerlidir. Enpara kredi kartları ile yapılan alışverişler için mağazalarda maksimum 3 taksit, internet alışverişlerinde maksimum 6 taksit geçerlidir.
- Kampanyaya Paraf, Paraf Premium, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın sanal ve ek kartlar dahil, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri dahil değildir.
- Kampanyaya tüm Yapı Kredi , Vakıfbank , Albaraka ve Anadolu Bank Bireysel Worldcard’ları dahildir.

Hediye Kart

Hediye Kart

IKEA Hediye Kart, IKEA Türkiye mağazalarından yapılacak mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir. IKEA Hediye Kart alımlarında IKEA Aile Para uygulaması geçerli değildir. Detaylı bilgiyi IKEA Müşteri Hizmetleri'nden alabilirsiniz.

*Satılan hediye kartlar iade edilemez. İnternetten alışverişlerde geçerli değildir. Tek seferde kullanım zorunluluğu bulunmamaktadır.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git