IKEA Aile Kart Hakkında

IKEA Aile Kart, IKEA mağazalarındaki restoran alanında veya kasalardan önce yer alan dokunmatik ekranlardan birkaç dakika içinde ve ücretsiz olarak kolayca edinebileceğiniz bir müşteri kartıdır.

IKEA Aile Kart sahipleri, kartın geniş ve sürekli değişen avantajlarından yararlanmanın yanı sıra, IKEA'daki fırsat ve yeniliklerden doğrudan ve öncelikli bilgilendirilme şansı bulurlar.

Üstelik IKEA Aile Kartları yanlarında olmasa dahi TC kimlik numaralarını kullanarak IKEA Aile Kart indirim ve kampanyalarından yararlanabilir ve IKEA Aile Para biriktirebilirler.

Bu kart, Türkiye genelinde IKEA mağazalarında yapılan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde geçerlidir.

Sunduğu Avantajlar Nedir?

CardFinans ve Maximum Kart Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 150 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini CardFinans* ve Maximum Kart** kredi kartlarına vade farksız 12 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

* QNB Finansbank ’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.

** İş Bankası Maximum Kartlar, Maximiles, MercedesCard, Şirket kredi kartları ve Maximum Programına dahil Ziraat bankası kredi kartları için geçerlidir.

Axess, Bonus/Miles&Smiles ve Paraf Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 150 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini Axess***, Bonus/Miles & Smiles**** ve Paraf***** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

*** Axess, Wings, Free ve Bank’o Card Axess sahipleri için geçerlidir.

**** Bonus ve Miles & Smiles kredi kartları için geçerlidir. Bonus Flexi, Bonus Genç, American Express Business kredi kartları taksit kampanyasına dahil değildir.

***** Paraf, Parafly, Sanal, Ek ve Business Kartlar için geçerlidir.

IKEA Aile Para

IKEA Aile Kart sahipleri, yaptıkları her mobilya ve ev aksesuarı alışverişinin toplam tutarının %1'i kadarını puan olarak biriktirir ve harcarlar. Her IKEA Aile Para 1 TL değerindedir. Biriken IKEA Aile Paralar kazanıldığı yılın son günü mağaza kapanışına kadar IKEA mağazalarında mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir. IKEA Aile Kart sahipleri, kartları yanlarında olmadığında dahi “geçici kart” kullanarak IKEA Aile Paralarını kullanabilirler. Üstelik IKEA Aile Kart sahipleri, kartın tüm avantajlarından bireysel olarak faydalanabileceği gibi,"ek kart" kullanarak, ailece IKEA Aile Para biriktirebilir ve ailece birlikte IKEA Aile Paralarını harcayabilirler.

İndirimli Ürün Fırsatları ve Kampanyalar

Aile Kart sahipleri, yıl boyu değişen seçili ürünlerde indirim fırsatlarından ve bir çok kampanyadan faydalanırlar.

Yeniliklerden Öncelikli Haberdar Olma Fırsatı

IKEA Aile kart sahipleri, IKEA mağazalarındaki aktivite, fırsat ve yeniliklerden tercih ettikleri iletişim yolu ile öncelikli olarak haberdar olurlar.

TÜM BU FIRSATLAR VE YIL BOYUNCA DEĞİŞEN, FARKLI FIRSAT VE AVANTAJLARDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN BİR IKEA AİLE KART SAHİBİ OLUN VE YIL BOYUNCA BİZİ TAKİP EDİN.


 Canlı Destek