IKEA Aile Kart Hakkında

IKEA Aile Kart, IKEA mağazalarındaki başvuru noktasından birkaç dakika içinde ve ücretsiz olarak kolayca edinebileceğiniz bir müşteri kartıdır.

IKEA Aile Kart sahipleri, kartın geniş ve sürekli değişen avantajlarından yararlanmanın yanı sıra, IKEA'daki fırsat ve yeniliklerden doğrudan ve öncelikli bilgilendirilme şansı bulurlar.

Bu kart, Türkiye genelinde IKEA mağazalarında yapılan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde geçerlidir.

Sunduğu Avantajlar Nedir?

Maximum Kart ve Worldcard ile Vade Farksız 9 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini Maximum Kart* ve Worldcard** kredi kartlarına vade farksız 9 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

* İş Bankası Maximum Kart, Maximiles, Mercedescard ve şirket kredi kartları için geçerlidir.
** Kampanyaya World Eko Worldcard haricindeki tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Kampanyaya dahil olan diğer banka Worldcardları için Yapı Kredi Bankası’ndan bilgi alabilirsiniz.
Vade farksız taksit kampanyaları 20 Eylül 2018 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Axess, HSBC Advantage, CardFinans ve Paraf Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini Axess***, HSBC Advantage****, CardFinans***** ve Paraf****** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

*** Axess, Wings, Free, Bank’o Card Axess ve Akbank Ticari Kredi Kartı sahipleri için geçerlidir.
**** Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
***** QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
****** Paraf, Parafly, Parafree, Sanal, Ek ve Business Kartlar için geçerlidir.
Vade farksız taksit kampanyaları 20 Eylül 2018 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

IKEA Aile Para

IKEA Aile Kart sahipleri, yaptıkları her mobilya ve ev aksesuarı alışverişinin toplam tutarının %1'i kadarını puan olarak biriktirir ve harcarlar. Her IKEA Aile Para 1 TL değerindedir. Biriken IKEA Aile Paralar kazanıldığı yılın son günü mağaza kapanışına kadar IKEA mağazalarında mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir. IKEA Aile Kart sahipleri, kartın tüm avantajlarından bireysel olarak faydalanacağı gibi,"ek kart" kullanarak, ailece IKEA Aile Para biriktirebilir ve ailece birlikte IKEA Aile Paralarını harcayabilirler.

İndirimli Ürün Fırsatları ve Kampanyalar

Aile Kart sahipleri, yıl boyu değişen seçili ürünlerde indirimli ürün fırsatlarından ve bir çok kampanyadan faydalanırlar.

Yeniliklerden Öncelikli Haberdar Olma Fırsatı

IKEA Aile kart sahipleri, IKEA mağazalarındaki aktivite, fırsat ve yeniliklerden tercih ettikleri iletişim yolu ile öncelikli olarak haberdar olurlar.

TÜM BU FIRSATLAR VE YIL BOYUNCA DEĞİŞEN, FARKLI FIRSAT VE AVANTAJLARDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN BİR IKEA AİLE KART SAHİBİ OLUN VE YIL BOYUNCA BİZİ TAKİP EDİN.