Sunduğu Avantajlar Nedir?

Maximum Kart ve Worldcard ile Vade Farksız 9 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini Maximum Kart* ve Worldcard* kredi kartlarına vade farksız 9 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

* - İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart ve ticari kredi kartları için geçerlidir. Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri kampanyaya dahil değildir.
- Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Vakıfbank , Albaraka ve Anadolu Bank Bireysel Worldcard’ları dahildir.

Vade farksız taksit kampanyaları 15 Kasım 2021 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

HSBC Advantage, Axess, Bankkart, Bonus/Miles&Smiles/Shop&Fly/Amex, CardFinans ve Paraf Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini, HSBC Advantage**, Axess**, Bankkart**, Bonus/Miles&Smiles/Shop&Fly/Amex**, CardFinans**, ve Paraf** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

** - Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
- Axess, Wings, Free, Axess Business, Axess Kobi, Wings Business asıl/ek kart sahipleri 6 taksit imkanından faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
- Ziraat Bankası’nın Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak kartları için geçerlidir.
- Garanti BBVA kredi kartları, Bonusnet bankalarının bonus özellikli tüm kartları kampanyaya dahildir. Vadeli Taksit, Garanti Corporate, Filo Flexi ve Türkiye Finans Happy Zero kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
- QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
- Kampanyaya Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, sanal ve ek kartlar dahil, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri dahil değildir.

Vade farksız taksit kampanyaları 15 Kasım 2021 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.


IKEA Aile Para

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yaptıkları mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinin toplam tutarının %0,5'i kadarını puan olarak biriktirir ve harcarlar. Her IKEA Aile Para 1 TL değerindedir. Biriken IKEA Aile Paralar kazanıldığı yılın son günü mağaza kapanışına kadar IKEA mağazalarında mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir. IKEA Aile Kart sahipleri, kartın tüm avantajlarından bireysel olarak faydalanacağı gibi,"ek kart" kullanarak, ailece IKEA Aile Para biriktirebilir ve ailece birlikte IKEA Aile Paralarını harcayabilirler.

İndirimli Ürün Fırsatları ve Kampanyalar

Aile Kart sahipleri, yıl boyu değişen seçili ürünlerde indirimli ürün fırsatlarından ve bir çok kampanyadan faydalanırlar.


Yeniliklerden Öncelikli Haberdar Olma Fırsatı

IKEA Aile kart sahipleri, IKEA mağazalarındaki aktivite, fırsat ve yeniliklerden tercih ettikleri iletişim yolu ile öncelikli olarak haberdar olurlar.

IKEA Aile Kart’a Özel Lezzetli Fırsat

IKEA Aile Kart’a özel indirimli ürünler, 14 Temmuz’da tekrar mağazalarımızda.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git