1-30 Eylül tarihleri arasında İsveç Gıda Marketi’nden
yapılan 150 TL üzeri alışverişlerde nakliye ücretsiz!
 

Sunduğu Avantajlar Nedir?

Maximum Kart ve Worldcard ile Vade Farksız 9 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini Maximum Kart* ve Worldcard** kredi kartlarına vade farksız 9 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

* İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli ve ticari kredi kartları için geçerlidir..
** Kampanyaya World Eko Worldcard haricindeki tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Kampanyaya dahil olan diğer banka Worldcardları için Yapı Kredi Bankası’ndan bilgi alabilirsiniz.

Vade farksız taksit kampanyaları 1 Ekim 2019 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

HSBC Advantage, CardFinans ve Paraf Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit Fırsatı

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerini, HSBC Advantage***, CardFinans**** ve Paraf***** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı bulurlar.

*** Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
**** QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
***** Paraf, Parafly, Parafree, Sanal, Ek kart, Business Kartlar, Paraf Esnaf ve Paraf Kobi kartlar için geçerlidir.
Vade farksız taksit kampanyaları 1 Ekim 2019 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir.


IKEA Aile Para

IKEA Aile Kart sahipleri, yaptıkları her mobilya ve ev aksesuarı alışverişinin toplam tutarının %0,5'i kadarını puan olarak biriktirir ve harcarlar. Her IKEA Aile Para 1 TL değerindedir. Biriken IKEA Aile Paralar kazanıldığı yılın son günü mağaza kapanışına kadar IKEA mağazalarında mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir. IKEA Aile Kart sahipleri, kartın tüm avantajlarından bireysel olarak faydalanacağı gibi,"ek kart" kullanarak, ailece IKEA Aile Para biriktirebilir ve ailece birlikte IKEA Aile Paralarını harcayabilirler.

İndirimli Ürün Fırsatları ve Kampanyalar

Aile Kart sahipleri, yıl boyu değişen seçili ürünlerde indirimli ürün fırsatlarından ve bir çok kampanyadan faydalanırlar.


Yeniliklerden Öncelikli Haberdar Olma Fırsatı

IKEA Aile kart sahipleri, IKEA mağazalarındaki aktivite, fırsat ve yeniliklerden tercih ettikleri iletişim yolu ile öncelikli olarak haberdar olurlar.

IKEA Aile Kart’a Özel Lezzetli Fırsat

IKEA Aile Kart’a özel indirimli ürünler, yakında tekrar mağazalarımızda.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git