Türkiye
 

Bize Katılın

İşletim sisteminiz Flash Ögeleri Desteklemiyor. Yüklemek için tıklayınız.

Başarılı bir iş fikri yaratmak için hayal gücü gerekir, hayalleri gerçeğe dönüştürmek içinse insanlar. Siz bu insanlardan biri misiniz?Başarılı bir iş fikri yaratmak için hayal gücü gerekir, hayalleri gerçeğe dönüştürmek için ise insanlar. Siz bu insanlardan biri misiniz? IKEA’ nın kurucusu Ingvar Kamprad güçlü bir vizyona sahipti; çoğunluk için daha iyi bir günlük hayat yaratmak. 1943 yılında IKEA’nın İsveç’te kuruluşundan günümüze gelene kadar bu vizyonun gerçeğe dönüşmesi için çok yol katedildi. Katedilen yolda kritik başarı faktörü, hiç şüphesiz IKEA vizyonunu paylaşan ve bu vizyonu gerçeğe döndürmek için gönül veren çalışanlarımız olmuştur.

Türkiye’de de günden güne büyüyen organizasyonumuza katılarak vizyonumuza gönül verecek çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

IKEA’da çok yalın bir İnsan Kaynakları fikrimiz var: “Mütevazı, dürüst insanlara hem kişisel, hem mesleki hayatlarında ilerleme şansı tanıyarak kendimize ve müşterilerimize daha iyi bir günlük yaşam sunmak.”

Bu insanlardan biri olduğunuza inanıyorsanız okumaya devam edin!

Ekibimize katılacak bir adayda ne arıyoruz?

Adayın iş için gerekli becerilere sahip olması en temel noktadır. Ancak bunun ötesinde mütevazılık, sorumluluk alma ve harekete geçme arzusu, güler yüzlü ve müşteri odaklı olmak, açık ve dürüst iletişim kurabilmek gibi kişisel özellikler bizim için önemlidir. Bizim amacımız boş pozisyonları doldurmak değil kurumsal değerlerimizi ve vizyonumuzu paylaşacak takım arkadaşlarını aramıza katmaktır.

Şimdi Başvurun
Şimdi Başvurun
Yeni fırsatlara açık mısınız? IKEA'daki yerinizi alın. IKEA mağazasındaki iş fırsatlarını takip edin!

IKEA İş Fikri
IKEA İş Fikri
İş fikrimizi öğrenmek ister misiniz?